Wellness Vision

Saunový svět a wellness lázní Aurora v Třeboni

V Třeboni, na břehu rybníka Svět, najdete lázně Aurora, jejichž specializací jsou léčby poruch pohybového aparátu a revmatických onemocnění. Jejich nabídku nově doplňuje i wellness se saunovým světem. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Návrh a realizace wellness pro hotel Amenity

Wellness, které se nerodí každý den. Koncepce, návrhy a realizace wellness, kde hrají ozdravnou a relaxační roli nejen samotné procedury, ale i výhledy a klid nádherné přírody okolních hor.

Luxusní saunový svět KV Arény Karlovy Vary

Čtyři nejmodernější sauny v exkluzivním provedení s výbavou na přání. Díky chytrému uspořádání celého wellness má nyní dvojnásobek saunovacích kójí a přináší více zážitků návštěvníkům. Protože wellness, to jsou hlavně zážitky.

Veřejné a privátní wellness hotelu Olympia na Šumavě

Místo na vrcholu Churáňovského hřebene předurčuje tento nový čtyřhvězdičkový hotel zejména pro lyžaře, běžkaře, cyklisty, turisty, ale i pro rodiny s dětmi. Aktivní dovolená však nejsou jen sportovní a turistické zážitky...

Saunový svět v hotelu v Mariánských lázních

Lázeňský hotel s téměř 120 letou historií si od nás nechal navrhnout a postavit luxusní saunový svět. Prostor, velkorysé vybavení a noblesní design dělají z tohoto wellness ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

Moderní hotelové wellness na Lipně

Moderní hotel bez pořádného wellness bude dnes těžko hledat své hosty. Lidé hledají aktivní dovolenou a chtějí odpočívat a užívat si. To vše jim nabídne hotelové wellness s plochou 680 metrů.

Luxusní wellness hotelu Savoy v Praze

Tradiční luxusní hotel Savoy nabízí od roku 2018 v centru Prahy svým hostům i nově rekonstruované relaxační wellness. Pro spokojenost hostů a jejich hřejivé vzpomínky...

Saunové centrum v OCC Fontána, Teplice

Místo původních nevyužívaných protor v obchodním centru vzniklo jedinečné wellness se saunovým světem a několika různými saunami. Proč nenabídnout návštěvníkům, kromě nákupů, také možnost relaxace a odpočinku.

Hotel Francis Palace, Františkovy lázně

Pro hotel Francis Palace jsme vybudovali část výjimečného hotelového wellness v moderním stylu. Aby měli hosté na co vzpomínat.

Parkhotel Richmond, Karlovy Vary

Přečtěte si, jak jsme si poradili s instalací nového wellness na ploše 30 m čtverečních v luxusním karlovarském hotelu.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10