Wellness Vision

Wellness pobyty vhodně doplnily nabídku lázeňského komplexu Aurora

V Třeboni, na břehu rybníka Svět, najdete lázně Aurora, jejichž specializací jsou léčby poruch pohybového aparátu a revmatických onemocnění. Jejich nabídku nově doplňuje i wellness se saunovým světem. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Co jsme dělali?

Wellness je rozděleno na veřejnou a privátní část, které obsahují:

  • 3x finská sauna
  • Bylinná sauna
  • 2x solná parní lázeň
  • Laconium
  • Ochlazovny
#

Saunový svět pro odpočinek i léčbu zdravotních obtíží

Wellness bývá většinou určeno jen pro relaxaci. V třeboňských lázních Aurora však zdravotních účinků wellness využívají nejen k rozšíření svého portfolia služeb, ale slouží jejich hostům k rychlejší léčbě pohybového aparátu i poúrazových a pooperačních stavů.

Realizovali jsme zde parní kabiny různého druhu a sauny na míru, včetně komplexní dodávky technologií. Horký vzduch a různé stupně vlhkosti v saunách i parních lázních mají blahodárný vliv na lidský organismus. Jedná se o ucelenou realizaci lázeňského wellness, které se rychle stalo přirozenou součástí nabízených léčebných procedur.

Wellness a saunový svět v lázeňském domě Aurora v Třeboni

Design saun vhodně navazuje na moderní vzhled celého interiéru.

Finská sauna Finestra

Klasická sauna s panoramatickým výhledem do lázeňského parku pro 9 osob. Obklad ze širokých palubek africké vrby abachi, saunové topidlo 18 kW je skryté pod lavicí. Teplota vzduchu 80 – 95 °C, vlhkost 10 – 15 %.

Finská sauna Cerimoniale

Horkovzdušná sauna určená pro oblíbené saunové ceremoniály. Zkušený saunér polévá saunové kameny a máváním ručníku provoní saunu esenciálními oleji a zintenzivní tak zážitek ze saunování. Kapacita až 27 osob.

Bylinná sauna Erba

Bylinné esence, teploty kolem 65 °C a zvýšená vlhkost vzduchu otevírají tuto saunu i těm, komu nevyhovují vysoké teploty finské sauny. Využívá pozitivních a relaxačních vlastností aromaterapie a je určena pro 8 osob.  

Wellness a saunový svět v lázeňském domě Aurora v Třeboni

Také parní lázeň jsme vyrobili v moderním duchu a je obložena velkoformátovými keramickými dlaždicemi. Navíc je spodní část vyhřívané lavice podsvícená.

Parní lázeň Vapore

Solná parní lázeň se 100 % vlhkostí vzduchu. Provozní teplota kolem 40 °C a kapacita až 10 osob. Tělo se zde tolik nezahřívá, klima je příznivnější i pro starší osoby, připomíná deštný prales. Parní generátor má výkon 17,3 kW a rozprašuje vonné esence a sůl, která usnadňuje dýchání.

Privátní finská sauna

Tradiční sauna pro relaxaci v soukromí. Provozní teploty 80 – 90 °C a velmi suchý vzduch, jehož vlhkost lze zvýšit poléváním saunových kamenů vodou. V sauně je náladové barevné LED osvětlení opěrek zad a reproduktory. Saunová kamna jsou záměrně skrytá pod lavicí a mají výkon 9 kW.

Privátní solná lázeň

Pomalé zahřívání těla v horkovzdušné mokré lázni o teplotách kolem 35 – 45 °C a provozní vlhkosti okolo 90 – 100 %. Doporučená délka pobytu je 5 až 20 minut, na rozdíl od účinků sauny zde fáze pocení nastává až po opuštění kabiny. Zdi parní lázně jsou prokládány solnými kameny.

Wellness a saunový svět v lázeňském domě Aurora v Třeboni

Zážitková sprcha

Stropní dešťová hlavice, mlžné trysky a boční trysky vytvoří nezapomenutelný zážitek. Příjemná vodní masáž je doplněna hudbou nebo zvuky z reproduktorů a osvětlením.

Ochlazovací sprcha

Po saunování by vždy mělo následovat ochlazení. Zde je stropní dešťová hlavice a ruční sprcha Grohe. Množství vody a teplota se nastavuje na dotykovém panelu.

Ledovače

Výrobníky ledové tříště, která slouží pro doplňkové ochlazení po použití saun. V tomto saunovém světě jsou instalovány 2, takže dokonale obslouží všechny hosty.

 

V saunovém světě jsme propojili funkční i estetickou stránku wellness procedur. Hosté ocení pohodlí a precizní zpracování každého detailu, provozovatel zase jednoduché a přehledné ovládání a nastavení parametrů každé sauny či parní kabiny.

A kdyby se po mnoha letech cokoli poškodilo, jsme tu i pro tyto případy.

 

Do lázní dnes hosté jezdí nejen za úlevou od bolesti a pro léčbu zdravotních potíží, ale především si odpočinout. A za zážitky. Nebo jen tak, relaxovat a užívat si. To vše nabízí lázeňský dům Aurora i díky rozsáhlému a nejmodernějšímu wellness v okolí.

 

Lázeňský komplex Aurora, Třeboň | www.laznetrebon.cz

 

Podívejte se na fotografie Třeboňského wellness:

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10