Wellness Vision

Úžasný saunový svět hotelového wellness & spa

Místo na vrcholu Churáňovského hřebene předurčuje tento nový čtyřhvězdičkový hotel zejména pro lyžaře, běžkaře, cyklisty, turisty, ale i pro rodiny s dětmi. Aktivní dovolená však nejsou jen sportovní a turistické zážitky...

Co jsme dělali?

Kompletní a promyšlené wellness pro dokonalé zážitky i zdraví:

  • 3x Finská sauna Native s různým obložením
  • Infrasauna s léčivými zářiči Vitae
  • Parní kabina
  • Odpočinková a ochlazovací část
#

Místo pro regeneraci i tiché rozjímání

Zažít absolutní uvolnění a pohodu – to je přání a požadavek každého hotelového hosta. V názvu tohoto hotelu je navíc i slovo “sport”, což znamená, že zde není nouze ani o sportovní zážitky a výkony.

A k aktivnímu pohybu odpočinek ve wellness patří stejně jako bublinky do šampaňského.

Tady do sebe vše zapadá jako dílky puzzle skládanky. Hlavní hotelové wellness obsahuje finskou saunu, infrasaunu, parní saunu, vířivku pro 6 osob a ochlazovací a odpočinkovou zónu. V privátní části wellness si hosté mohou vybrat finskou saunu nebo vířivku a i ta má vlastní relaxační zónu.

Vybere si každý, přesně podle svého gusta.

Návrh a realizace veřejného wellness a privátního spa v hotelu Olympia na Šumavě

Jednotlivé části hlavní wellness zóny jsou skryté za mléčným sklem Satinato – to poskytuje pro ostatní klienty wellness přehled, zda jsou právě obsazené nebo volné a těm uvnitř naopak dostatek soukromí.

Finské sauny Native

Celkem 3 finské sauny, z toho dvě ve veřejné části s obkladem z kartáčované thermo olše a jedna v privátním wellness s obkladem z topolu. Na stropech veřejných saun jsou svítidla s možností změny barevnosti v RGB spektru, privátní sauna má barevné podsvícení zádových opěrek.

Infrasauna ISV

Obklad ze skandinávského smrku s prémiovými sklokeramickými infrazářiči Vitae. Jejich výhodou je okamžitý start bez čekání a záření, které je nejpodobnější opravdickému sluníčku – obsahuje totiž všechny tři složky infrazáření (IR–A, B, C). Vitae tak mají největší zdravotní efekt.

Parní kabina

Parní lázeň na míru se všemi zdravotními benefity. Nižší teplota než v sauně, více vlhkosti a příjemná vůně. Parní kabina včetně kompletní technologie, tj. předúprava vody pro parní generátor, generátor páry s automatickým dávkováním soli a vonných esencí.

Privátní hotelové spa a wellness pro hosty, kteří vyžadují maximální soukromí.

Privátní část wellness s finskou saunou a vířivkou.

Solný panel

Dělící zeď ze solných cihliček himalájské soli je podsvícená a opticky odděluje jednotlivé části wellness. Světlo dává vyniknout struktuře solných krystalů, mikroskopické částečky soli přirozeně pronikají do okolního vzduchu. To usnadňuje dýchání a sůl dobře působí na dýchací cesty.

3 x ochlazovna

Ochlazení je přirozenou součástí každého saunovacího cyklu. Navrhli jsme hned tři ochlazovací procedury: polévací vědro Kambala s automatickým dopouštěním vody (30 litrů), sprchovou sadu Hansgrohe (2 ks) a ochlazovací bazének. Každý host si vybere způsob, který mu vyhovuje.

Odpočívárna

Nové síly před další procedurou mohou hosté načerpat v relaxační a odpočinkové zóně. Tu jsme vybavili 6 odpočinkovými lehátky Carasek a 5 lehátky Bermuda. Tyto značky jsou prověřené mnoha realizacemi, poskytují potřebné pohodlí a jsou dostupné v mnoha variantách.

Ochlazovací bazének pro příjemné ochlazení po saunování a pro otužování.

Ochlazovací bazének s ledově studenou vodou – pro ochlazení po horké sauně nebo pro hosty, kteří mají rádi zdravý životní styl a otužování.

Navrhli jsme hotelové wellness, které uspokojí i nejnáročnější požadavky českých a zahraničních hostů. Minimalizovali jsme energetickou náročnost provozu jednotlivých částí a zároveň vybírali takové značky, u kterých máme ověřenou jejich dlouhou životnost. Samozřejmostí je i stále dostupný servis a rychlé řešení případných problémů.

 

Různé druhy masáží společně s wellness procedurami ve veřejné, ale i v privátní části spa poskytují hostům tolik potřebné a vyhledávané zážitky, ale především klid a relaxaci fyzickou i duševní. Každý si může vybrat čemu dá přednost – horkému vzduchu finské sauny, teplým paprskům infrasauny nebo konejšivým bublinkám vířivky či voňavé páře parní lázně.

 

Sporthotel Olympia | www.sporthotelolympia.cz

 

Podívejte se na fotografie tohoto wellness:

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10