Wellness Vision

6
kroků k veřejnému wellness

Jde o velkou investici a proto je potřeba vše řádně promyslet a udělat správně. Zde si popíšeme 6 kroků, které by měl absolvovat každý zájemce, který chce postavit fungující veřejné wellness s rychlou návratností.

?
Se vším vám poradíme!

Znáte všechny normy, které jsou pro provozování veřejného wellness potřeba? Nemusíte – na to jsme tady my. Rádi vás celým procesem provedeme a budeme vám stále k ruce, třeba když se nebudete umět rozhodnout.

Nejprve si odpovězte na 3 otázky.

Od nich se totiž bude odvíjet vše ostatní.

1)
Co všechno bude součástí vašeho wellness?

Chcete luxusní wellness se vším všudy do pětihvězdičkového hotelu, nebo vám stačí sauna a vířivka do horského penzionu? Nabízíme wellness vybavení v různých cenových relacích i velikostech. Se vším vám poradíme.

2)
Máte jasno kolik chcete investovat?

Uděláme několik cenových návrhů a vybereme pro vás to nejvýhodnější řešení. Doporučíme minimální i optimální řešení. Pokud ale přesně víte, kolik máte pro wellness vyhrazeno, přípravy to urychlí.

3)
Jak velké máte prostory?

Každé wellness stavíme na míru i v atypických prostorách historických hotelů. Důležité je však i rozvržení a přívod vody a elektřiny. Umíme si poradit a pracovat s jakýmkoli prostorem, vždy najdeme řešení.

KROK 2:
Kontaktujte nás a vybereme správné prvky a materiály

Bude lepší stojící vířivka nebo zapuštěná do země? Obložíme saunu cedrovými kazetami, dýhovanými deskami nebo skandinávským smrkem? A jaký typ ochlazení po sauně je nejlepší? Jak provázat mokrou a suchou sekci wellness? Se vším vám poradíme. Přijeďte za námi třeba do našeho showroomu v Uhříněvsi u Prahy. K dispozici vám bude i náš architekt.

 

KROK 3:
Vypracujeme návrh

Na základě konzultace vypracujeme návrh vašeho nového wellness. Nezapomeneme ani na převlékárny a dodržení všech norem pro veřejné provozy. Pokud chcete, můžeme udělat i 3D vizualizaci, abyste viděli, jak bude wellness zapadat do prostor vašeho hotelu, penzionu nebo fitness.

 

KROK 4:
Zpracujeme projektovou dokumentaci

Pro precizní instalaci je nutný precizní projekt. Ten pro vás po zaměření vypracujeme se vším všudy. Získat na základě projektu stavební povolení bude jednodušší. Zároveň navrhneme celý prostor pro co nejúspornější provoz a rychlou ekonomickou návratnost.

 

KROK 5:
Vyrobíme, dodáme, nainstalujeme

Můžeme se pustit do samotné instalace. Zařídíme co nejrychlejší výrobu sauny a dalších wellness prvků. Podle domluvy se naši technici postarají i o správnou izolaci, podlahy nebo elektroinstalaci. Nezapomeneme na nic.

 

KROK 6:
Všechno vyzkoušíme a zajistíme servis

Po instalaci vám vše předvedeme, vysvětlíme a odzkoušíme. V rámci naší až pětileté záruky se pak postaráme o veškeré poruchy. Náš servisní tým je vám k dispozici, aby vaši zákazníci nemuseli čekat.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10