Wellness Vision

6
kroků k vlastnímu wellness

Na této stránce vám v 6 jednoduchých krocích popíšeme, jak spolupráce s námi probíhá. Je to jednoduché a vším vás provedeme.

?
Rádi vám poradíme!

Neváhejte a kontaktujte nás – naši odborníci vám ochotně pomohou s rozhodováním. Od toho tu jsme, máme hromadu zkušeností a wellness nás baví!

Nejprve si odpovězte na 3 otázky.

Pro volbu prvků a rozsahu vašeho domácího wellness jsou totiž naprosto klíčové.

1)
Kolik chcete do wellness investovat?

Jak velký máte rozpočet je rozhodující. Nevíte, kde se pohybují ceny? Kontaktujte nás a poradíme vám.

2)
Co všechno bude součástí vašeho wellness?

Sauna, infrasauna, whirlpool? Nebo parní lázeň s venkovní saunou? Podívejte se na produkty a vyberte si, co vám vyhovuje.

3)
Máte dostatečné prostory?

Každé wellness stavíme na míru i v atypických prostorách třeba zkosených sklepů. Důležité je ale i rozvržení a přívod vody a elektřiny.

KROK 2:
Kontaktujte nás a vybereme správné prvky a materiály

Bude lepší stojící vířivka nebo zapuštěná do země? Obložíme saunu cedrovými kazetami, dýhovanými deskami nebo skandinávským smrkem? A jaký typ ochlazení po sauně je nejlepší? Se vším vám poradíme. Přijeďte za námi třeba do našeho showroomu v Uhříněvsi u Prahy. K dispozici vám bude i náš architekt.

 

KROK 3:
Vypracujeme návrh

Na základě konzultace vypracujeme návrh vašeho nového wellness. Pokud chcete, můžeme udělat i 3D vizualizaci, abyste viděli, jak bude wellness zapadat do interiéru.

 

KROK 4:
Zpracujeme projektovou dokumentaci

Pro precizní instalaci je nutný precizní projekt. Ten pro vás po zaměření vypracujeme se vším všudy. Získat na základě projektu stavební povolení bude hračka. Zároveň navrhneme celý prostor pro co nejúspornější provoz.

 

KROK 5:
Vyrobíme, dodáme, nainstalujeme

Můžeme se pustit do samotné instalace. Zařídíme co nejrychlejší výrobu sauny, případně dodání jiných wellness prvků a můžeme se do toho pustit. Podle domluvy se naši technici postarají i o správnou izolaci, podlahy nebo elektroinstalaci.

 

KROK 6:
Všechno vyzkoušíme a zajistíme servis

Po instalaci vám vše předvedeme, vysvětlíme a odzkoušíme. V rámci naší až pětileté záruky se pak postaráme o veškeré poruchy. Náš servisní tým je vám k dispozici.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10