Wellness Vision

Wellness & Spa svět pro dokonalou relaxaci hostů

Moderní hotel bez pořádného wellness bude dnes těžko hledat své hosty. Lidé hledají aktivní dovolenou a chtějí odpočívat a užívat si. To vše jim nabídne hotelové wellness s plochou 680 metrů.

Co jsme dělali?

Realizace se týkala dvou hotelových objektů a byla rozdělena na 2 časové etapy.

  • veřejná sauna Native a BIO sauna Grand
  • infrasauna Modern a kabiny na pokojích
  • veřejná parní lázeň, technologie sprchy, ochlazovací vědro a vyhřívaná lavice
  • 2x privátní whirlpool
#

Dopřejte svým hostům to nejlepší

Romantické wellness a relaxační pobyty jsou mezi hotelovými hosty čím dál oblíbenější. Když architekti navrhovali nový hotel v nádherném prostředí Lipenské přehrady, nezapomněli i na velkorysé moderní wellness, které láká ke své návštěvě.

Přestože se hotel nachází v místě, kde je Lipno nejširší, takže bez nadsázky jeho hladina připomíná moře, největším lákadlem jsou vodní atrakce: interiérový bazén s masážní lavicí a dvě privátní vířivky. Pro dokonalou očistu těla a duše hosté rádi využívají parní lázeň a různé sauny v saunovém světě.

Hotelové wellness na Lipně

Venkovní vířivka na terase je oblíbeným místem hostů každého věku. Díky skvělé izolaci nedochází ke zbytečně velkým teplotním ztrátám vody a šetří se tak elektrická energie potřebná k vytápění vířivky.

Finská sauna Native

Veřejná hotelová finská sauna z osikového dřeva se suchým vzduchem a provozní teplotou 90 °C.

BIO sauna Grand

Osika byla i zde použita pro obklad a vybavení této sauny. Teplota 60 °C a vlhkost vzduchu 40 %.

Veřejná parní lázeň

Parní aroma lázeň s provozní teplotou 45 °C a velmi vysokou vlhkostí vzduchu (až 100 %).

Hotelové wellness na Lipně

Parní lázeň, díky svému teplému a vlhkému prostředí, pozitivně působí na horní cesty dýchací, urychluje regeneraci organismu a navozuje pocity uvolnění a pohody.

Kombinovaná sauna Modern

Odpočinek v naprostém soukromí nabízí tato sauna vybavená zároveň infrazářiči a klasickým saunovým topidlem, které umožňuje BIO provoz.

2x whirlpool

Venkovní vířivky s teplotou vody kolem 35 °C a milióny vzduchových bublinek. Umožňují dokonalou relaxaci a pohodlí pro 6 – 8 osob.

Infrakabiny v apartmánech

Hotelové apartmány nabízí i takový luxus, jakým je privátní infrakabina z naší řady ISM, která má prosklené dveře a léčivé infrazářiče Vitae.

Hotelové wellness na Lipně

Hotel si hýčká své hosty i tím, že na pokojích jsou k dispozici privátní infrasauny s infrazářiči, které produkují všechny 3 složky infrazáření.

Kromě výše uvedených wellnes prvků jsme realizovali technologii sprchy, vyklápěcí ochlazovací vědro pro zchlazení po saunování (včetně automatického dopouštění vody) a vyhřívanou lavici u bazénu.

 

Wellness centrum je dokonalým místem pro odpočinek i zábavu hostů. Sedm dní v týdnu, každý den. Soukromá dovolená, firemní akce nebo úžasná svatba – wellness umocní zážitky a pobyt se stane nezapomenutelným.

 

Hotel Resort Relax | www.hotelresortrelax.cz

 

Podívejte se fotografie celého wellness:

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10