Wellness Vision

Solná jeskyně z 1000 cihliček soli

Útulný prostor vonící čerstvou solí slouží jako skvělé místo pro odpočinek. Dýchání vzduchu, který je prosycený solnými mikrokrystalky je nesmírně zdravé a má léčivé účinky na organismus.

Luxusní sauna 4x jinak

Inspirujte se saunami, které jsme navrhli a postavili pro naše zákazníky. Představujeme vám 4 realizace, které se od sebe liší velikostí, provedením i výbavou.

Výjimečné domácí wellness v Praze – Troji

Pokud si vás pro realizaci svého domácího wellness vybere klient, který má bohaté zkušenosti s využíváním těch nejlepších zahraničních wellness, víte, že není prostor pro sebemenší zaškobrtnutí nebo chybu.

3 různá přání, 3 různé rodinné sauny

Sauny nevyrábíme jako na běžícím pásu. Naopak. Každá naše sauna je originál. Má duši. Příběh. Styl. U nás se nemusíte během výběru sauny limitovat, vždyť vám má sloužit i několik desítek let.

Prosklená bio-sauna s ochlazovnou

Vždyť pro skvělé a funkční domácí wellness stačí i relativně malý prostor. Sauna a ochlazovna je klíčem k úplné domácí relaxaci a cestě za pevným zdravím.

Whirlpool a sauna na střešní terase

Nevyužívaná, prostorná a očím sousedů skrytá terasa se může snadno stát místem, kde v sauně a vířivce relaxujete v kruhu celé vaší rodiny.

Luxusní rodinný nerezový bazén

Chcete si dobře zaplavat na délce 10 metrů a vyžadujete praktičnost, minimální nároky na údržbu a vysokou životnost bez zbytečných starostí?

Wellness v rodinném domě ve Starých Ouholicích

Sauna Grand na míru a s prosklenými stěnami z bezpečnostního skla. Výsledek s whirlpoolem v těsné blízkosti je skvělý. A hned vedle je ochlazovací sprcha – tady není nic ponecháno náhodě.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10