Wellness Vision

Výjimečné hotelové wellness ve Františkových lázních

Pro hotel Francis Palace jsme vybudovali část výjimečného hotelového wellness v moderním stylu. Aby měli hosté na co vzpomínat.

Co jsme dělali?

Atypická a náročná realizace podle návrhů designérky Květenské. Vysoce funkční a přitom vzhledově unikátní a originální wellness, na které hoteloví návštěvníci jen tak nezapomenou.

  • Finská sauna
  • Bylinná parní lázeň
  • Infrakoutek
#

Atypické řešení v každém detailu

Už na samém počátku, kdy jsme dostali poprvé do ruky ideové návrhy hotelového wellness, jsme si uvědomili, že se rodí výjimečná zakázka.

Designérka do našich produktů sauny, infrasauny a parní lázně vtiskla, velmi elegantním způsobem, svůj rukopis, takže všechny prvky hotelového wellness mají jednotící design – charakteristický velkými a klidnými plochami, vytvářející prostor, který je doplněn uklidňujícími květinovými motivy.

Hotelové wellness ve Františkových lázních

Proč by měly parní kabiny vypadat jedna jako druhá? Tuhle si snadno zapamatujete a relaxace v ní bude tak příjemná, jako byste leželi na rozkvetlé jarní louce. Protože to není obyčejná parní lázeň, ale obsahuje bylinný výparník, takže je plná aromatických vůní…

Atypická sauna na míru

Finská sauna vycházející z našeho luxusního modelu Grand. Obklad stěn z velkoplošných dýhovaných desek Rohol v dekoru cedru a speciální opěrky zad podle návrhu paní Květenské.

Bylinná parní lázeň

Relaxace na lavicích z masivního cedrového dřeva, regenerace a léčba pomocí působení páry a aromaterapie. Dokonalá očista vašeho těla, mysli i duše.

Infrakoutek se zářiči Vitae

Vzali jsme naši infrasaunu plnou nejlepších německých technologií a přepracovali jsme opěrky zad do jednotného hotelového designu. Stěny jsme obložili velkoplošnými deskami Rohol z dýhou z cedrového dřea.

Realizace bez kompomisů a v maximální kvalitě

Od samého začátku jsme v zakázce jeli naplno. Důkladně jsme se soustředili na kvalitu provedení každého detailu, protože pro hotel bude wellness jasnou vizitkou. A podle toho, jak se budou návštěvníci v sauně či infrasauně cítit, budou celý hotel posuzovat. Díky úzké spolupráci designérky s našimi kolegy ve vývoji i našich dílnách vzniklo jedinečné a nádherné relaxační místo.

 

Pokud hledáte, jak svůj hotel či penzion odlišit od ostatních, kvalitní a originální wellness je sázkou na jistotu. Jenže – tenhle nápad napadl nejspíš i vaši konkurenci v okolí.

 

Takže brzy nastane chvíle, kdy se každé wellness bude muset výrazně odlišit tak, aby vás podle něj vaši hosté jednoduše identifikovali. Dnes, i ve svých vzpomínkách za pár let. My jsme na ten okamžik připraveni a rádi vám pomůžeme s návrhem a realizací originálního wellness – stejně, jako jsme pomohli majitelům tohoto hotelu.

 

Zdeněk Semelka, obchodní ředitel Wellness Vision

 

Přesvědčte se na vlastní oči:

 

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10