Wellness Vision

Luxusní hotelové wellness na pražských hradčanech

Tradiční luxusní hotel Savoy nabízí od roku 2018 v centru Prahy svým hostům i nově rekonstruované relaxační wellness. Pro spokojenost hostů a jejich hřejivé vzpomínky...

Co jsme dělali?

Náročná, ale úspěšná realizace wellness v pražském hotelu Savoy, s důrazem na každičký detail a maximální funkčnost, splňující i nejvyšší nároky movité a korporátní klientely.

  • Vířivka s přelivným žlabem
  • Cedrová sauna se solnými cihlami
  • Designové, ručně vyráběné niky
#

Když péče, kvalita a zodpovědnost hrají prim

Díky našim zkušenostem, v realizaci i navrhování komerčních wellness, můžeme i velmi náročnému klientovi zajistit komplexní služby a očekávanou maximální kvalitu. Hlavní prvky tohoto hotelového wellness tvoří veřejná vířivka Quenta a finská sauna na míru, vyrobená z cedrového dřeva. Podsvícené solné cihly z pravé Himalájské soli  vytvářejí v sauně příjemné mikroklima, které má řadu pozitivních účinků.

Hotelové wellness v hotelu Savoy v Praze

Velkorysá vířivka, nádherné kamenné plochy a dostatek relaxačních zón. To jsou hlavní charakteristiky tohoto hotelového wellness.

Vířivka Riviera Pool

Komplexní řešení pro potřeby komerčního wellness nabízí luxusní vířivý bazén Quenta německého producenta Riviera Pool. Vysoce účinná technologie úpravy vody, nadčasový design a svobodná volnost pohybu.

Luxusní sauna na míru

Finská sauna s velkorysým vybavením umožňuje pohodlné saunování a díky kouřovým proskleným dveřím poskytuje dostatek soukromí. Následné ochlazování je řešeno vědrem s automatickým dopouštěním.

Bezešvé keramické niky

Designovou perlu tohoto wellness tvoří tři unikátní, keramické a ručně vyráběné osvětlené niky, které byly vyrobeny v rakouské rodinné manufaktuře. Každá nika je z jednoho kusu keramiky.

Hotelové wellness v hotelu Savoy v Praze

Dostatek světla a elegantní skleněné dveře rozjasňují celé prostory wellness.

Jedinečný hotel si zaslouží jedinečné wellness

Říká se, že tradice zavazuje. A něco na tom bude – vždyť hotel Savoy nabízí své služby již od roku 1911. Hotel od jeho založení až po současnost navštěvují světové hudební a filmové hvězdy, ale i členové královských rodin. Jen pár kroků od hotelu mohou hosté objevovat krásy zlaté Prahy.

My ve Wellness Vision jsme upřímně rádi, že jsme mohli v tomto tradičním hotelu pomoci vytvořit místo, kde se budou hosté cítit přirozeně, pohodlně, kde budou rádi relaxovat a čerpat energii i vnitřní rovnováhu.

 

Chtěli bychom vyjádřit naši spokojenost se službami společnosti Wellness Vision. Po návštěvě jejich pražského showroomu jsme navázali spolupráci a celá realizace Relax centra v Hotelu Savoy (jacuzzi a sauny) proběhla bez problémů. Rádi bychom doporučili spolupráci se společností Wellness Vision i dalším zájemcům.

 

majitelé hotelu Savoy | www.hotelsavoyprague.com

 

Přesvědčte se na vlastní oči:

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10