Wellness Vision

Vaše sauna bude taková, jakou si ji budete přát

Sauny nevyrábíme jako na běžícím pásu. Naopak. Každá naše sauna je originál. Má duši. Příběh. Styl. U nás se nemusíte během výběru sauny limitovat, vždyť vám má sloužit i několik desítek let.

Co jsme dělali?

Představujeme vám tři atypické sauny a infrasauny, které jsme navrhli a vyrobili pro naše klienty. Buďte i vy nároční a rozmazlujte se dokonalou saunou od Wellness Vision.

  • Sauna Modus s kamennou dýhou
  • Sauna s infrasaunou
  • Venkovní zahradní sauna
#

1. Finská sauna Modus s kamennou dýhou a Bio topidlem

Do svého nového moderního domu si naše zákaznice přála originálně řešenou saunu. Nechtěla tradiční dřevěné obložení. Okouzlily ji speciální rakouské saunové desky Rohol z pravého kamene. Porovnáváním vzorků jsme se v maximální míře barevností kamene přiblížili keramickým obkladům v již hotovém sprchovém koutu.

Dalším přáním byla prosklená čelní stěna. Z tohoto důvodu má tato sauna digitální regulaci uvnitř a nikoli na venkovní stěně, jak tomu často bývá.

3 přání, 3 různé rodinné sauny

V interiéru tohoto domu převládá sklo a kámen. Klasická dřevěná sauna by se sem proto příliš nehodila.

Tato rodinná sauna designově vychází z naší finské sauny Modus. Obklad stěn a stropu je ze saunových desek Rohol s povrchem z přírodního kamene. Lavice sauny jsou vyrobeny z africké vrby Abachi.

Saunové topidlo BIO CUBO umožňuje i bio-saunování se zvýšenou vlhkostí vzduchu, v sauně se pak lépe dýchá a lze používat aromatické přísady. Regulace Emostyle Hi je umístěná uvniř sauny, čelní stěna je celoprosklená.

 

 

2. Sauna a infrasauna Native se společným okénkem

Když milujete saunování ve finské sauně a ostatní členové rodiny preferují infrasaunu, pak máte dvě možnosti. První možností je kombinovaná sauna – klasické saunové topidlo a infrazářiče v jedné kabině.

Druhá možnost je samostatná finská sauna a vedle ní infrasauna. A aby vám nebylo v kabinách smutno, sousedící sauny si propojíte proskleným oknem. Jako v tomto případě. I zde si zákazník vybral saunové topidlo s BIO provozem.

3 přání, 3 různé rodinné sauny

Vlevo vstup do finské sauny, uprostřed prosklené dveře do infrasauny a vpravo prosklená stěna sprchového koutu a ochlazovny.

Finská sauna Native i infrasauna ISV mají vnitřní obklad z osiky, interiér z africké vrby Abachi s cedrovými doplňky a LED podsvícením opěrek zad s dálkovým ovládáním. Infrasauna využívá nejmodernější digitální širokospektrální infrazářiče Vitae, které vyzařují všechny tři složky infrazáření – jsou tedy nejpodobnější opravdickému sluníčku.

V sauně je použita regulace Emostyle H a v infrakabině Infratec Premium s umístěním v interiéru, pro jednodušší přístup.

 

 

3. Venkovní sauna na zahradě

Klient nás požádal o konzultaci ohledně volby vhodného místa pro finskou saunu. Původně měla být sauna někde v domě nebo v garáži. Ale jakmile jsme na zahradě uviděli přírodní koupací jezírko, bylo téměř rozhodnuto – venkovní sauna bude moci být mnohem prostornější a není lepšího ochlazení, po dokonalém saunování, než v jezírku.

3 přání, 3 různé rodinné sauny

Venkovní sauna. Saunování v přírodě vás nabije energií, užijete si západy slunce, zpěv ptáků, vůni květů a šum větru ve větvích stromů a keřů. Napadá vás lepší místo pro relaxaci?

U této venkovní sauny si zákazník objednal realizaci na klíč. Včetně základové desky a elektroinstalace. Podařilo se nám zkoordinovat všechny práce s ohledem na maximální soukromí majitelů, kteří zahradu využívají jako místo pro odpočinek po své náročné práci.

Venkovní sauna je postavena na základové desce, má vnitřní obklad z cedrových palubek a vnější z masivního širokého cedru. V sauně je instalován solný panel z pravé himalájské soli s LED podsvícením. Saunová kamna umožňují BIO provoz s vyšší vlhkostí vzduchu, což ve spojení s jemnými krystalkami soli z panelu, vytváří velmi příjemné mikroklima sauny.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10