Wellness Vision

Sauny na míru, které mohou dělat radost i vám

Inspirujte se saunami, které jsme navrhli a postavili pro naše zákazníky. Představujeme vám 4 realizace, které se od sebe liší velikostí, provedením i výbavou.

Co jsme dělali?

Rádi bychom vám zde představili 4 naše realizace saun:

  • luxusní sauna Edge s kamenným obložením
  • prosklená sauna Native
  • samostatně stojící sauna Modus
  • bio-sauna Modus s bazénem
#

1. Luxusní sauna Edge s kamenným obkladem

Sauna Edge patří mezi naše nejvyšší modely a umožňuje rozsáhlé změny rozměrů i vybavení. Vyznačuje se speciálním uchycením lavic, které vypadají, jako by se vznášely v prostoru sauny. Opěrky zad jsou podsvětlené a mají volitelnou barvu světla v celém RGB spektru. Snadno si tak nastavíte barvu, na kterou máte zrovna náladu. Protože i barvy rozhodují o tom, jak se cítíme.

Finská sauna Edge s kamenným obkladem za kamny

Zvláštností na této realizaci je kamenné obložení části stěny za saunovými kamny. Byly použity přesně řezané pásky pravého kamene, které jsou nalepené přímo na nosnou zeď. Moderní design této sauny ji předurčuje především do stejně koncipovaných domů či bytů, ale neztratí se ani v roubené chalupě někde na horách.

 

 

2. Prosklená sauna Native je splněným snem majitelů

Nový zahradní wellness domek poskytuje dostatek místa pro finskou saunu Native a relaxaci v odpočinkových lehátkách. Vnitřní obklad sauny je z kanadského cedrového dřeva a má ve stěně zabudovaný solný panel z himalájských cihliček. Ty jsou pro větší efekt podsvícené. Díky nim je v sauně příjemné mikroklima a mnohem lépe se dýchá.

Sauna Native s velkorysými prosklenými plochami a solnou stěnou

Nadčasový vzhled této sauny charakterizují velké prosklené plochy z kouřového bezpečnostního skla. Aby se malé děti v sauně nespálily o rozpálená kamna, jsou ukryta před dětskými prstíky v bezpečí dřevěné ohrádky.

 

 

3. Samostatně stojící sauna Modus s ochlazovacím bazénkem

Rodina v Olomouci si pořídila naši finskou saunu Modus v samostatně stojícím provedení. Umístili ji na skvělé místo a hned vedle ní mají bazének, který bude sloužit pro ochlazování. Obklad sauny je ze světlého dřeva africké vrby abachi a přední stěna i dveře jsou z tmavého kouřového skla. Dohromady tak vznikne nádherný solitér, který se stane klenotem každého domácího wellness.

Finská sauna Modus s prosklenou čelní stěnou a obkladem ze dřeva abachi

A protože každá naše sauna je unikát, má něco speciálního i tento Modus. Tou zvláštností je okno pro dokonalé vyvětrání sauny, které je během saunování skryté za kouřovým sklem – to má za úkol i zvýšení izolační vrstvy. Po saunování se krycí sklo jednoduše odsune a otevře okno. Je to nesmírně praktické a prodlouží to životnost dřeva v sauně, protože se její majitel rychle zbaví veškeré vlhkosti ze saunování.

 

 

4. Bio-sauna Modus s hvězdným nebem v hlavní roli

Krásné domácí wellness vytváří spojení sauny Modus, ochlazovací sprchy a velkého bazénu pro kondiční plavání. Tři věci. Žádné čáry. Prostě wellness takové, jaké má být a jak si ho většina z nás představuje. Luxus, sklo, nejlepší materiály a pečlivé provedení každého detailu.

Sauna má stěny obložené svislými a extra širokými palubkami dřeva africké vrby abachi, které je použito i na zádové opěrky a lavice. I v této sauně jsme použili solné cihly z pravé himalájské soli. Regulace a ovládání sauny se děje přes přehledný dotykový display.

Finská sauna Modus s hvězdným nebem, prosklenou čelní stěnou a bazénem

Sauna je vybavena speciálním topidlem Mythos, které umožňuje bio provoz, kdy se prostředí finské sauny jako mávnutím kouzelného proutku promění v bio saunu s vyšší vzdušnou vlhkostí. To je vhodnější pro všechny uživatele, kterým nevyhovuje suchý vzduch tradičního finského saunování.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10