Wellness Vision

Když se sen o dokonalém domácím wellness stane skutečností

Pokud si vás pro realizaci svého domácího wellness vybere klient, který má bohaté zkušenosti s využíváním těch nejlepších zahraničních wellness, víte, že není prostor pro sebemenší zaškobrtnutí nebo chybu.

Co jsme dělali?

Lepší wellness bychom si nenavrhli ani sami pro sebe. Zde jde o výsledek souhry našich kreativních architektů, představ a přání osvíceného investora.

  • Hydromasážní vířivka Strato
  • Tepidárium s levitujícím lehátkem
  • Prosklená multifunkční sauna Future
  • Kneippova lázeň
#

Nalezli jsme řešení pro harmonické domácí wellness

Rodina investora má 6 členů a všichni milují saunování a hydromasáž. Proto má i toto soukromé wellness & spa poměrně velkorysé řešení a špičkové vybavení. Přestože byl k dispozici relativně malý prostor, podařilo se do něj chytře rozmístit všechny důležité relaxační prvky, se kterými se můžete setkávat ve velkých hotelových wellness.

Domácí wellness v Praze - Troji

V moderním pojetí designového wellness převládají kvalitní a přírodní materiály, jako je sklo, kámen a dřevo. Hlavním motivem, který hraje prim, je tentokrát dřevěná bambusová stěna, která je efektně nasvícena.

Domácí vířivka STRATO

Hydromasážní prémiový bazén od německého výrobce Riviera Pool. Vířivka je částečně zapuštěná do podlahy a její spodní hrany jsou podsvětlené barevnými LED světly. Samozřejmostí je i osvětlení vody. Originální technické řešení vířivky a minimalistický nadčasový design.

Speciální kryt na vířivku

Říkáme tomu “daybed” – jde o termoizolační kryt vířivky, který je vyrobený na zakázku a díky promyšlenému řešení a zesílené nosnosti umožňuje, v zavřeném stavu, proměnit vířivku na lůžko. Ušetří se místo, které by jinak ve wellness zabíraly lehátka. Rozložení krytu je pak dílem okamžiku.

Finská sauna Future

Náš nejvyšší model sauny vyniká naprosto vším – nadstandardní výbava, celoskleněné čelo, stěny ze speciálních rakouských dřevěných panelů, interiér z abachi dřeva a cedru. Pohodlné opěrky zad s barevným LED osvětlením a exkluzivní topidlo EOS řady S-line. Tak vypadá naše pojetí sauny budoucnosti.

Domácí wellness v Praze - Troji

Multifunkční sauna Future – přírodní dřevo, ergonomické lavice a opěrky zad, kvalitní topidlo. Dokonalé saunování a dostatek místa pro celou rodinu.

 

Wellness jako prostředek a investice do zdraví

Naším cílem bylo vytvořit místo, kde se bude setkávat a relaxovat celá rodina. Prostor, kde se budou všichni cítit naprosto přirozeně a kde budou moci načerpat novou sílu a energii. Záměrně jsme rozdělili wellness do neviditelných sekcí, které představují suchou a mokrou část. Mysleli jsme naprosto na vše, takže je údržba jednoduchá a provoz celého wellness energeticky nenáročný.

Domácí wellness v Praze - Troji

Dva druhy kamene opticky rozdělují sprchovací část a parní kabinu s levitujícím lehátkem a vytápěným sedadlem.

Parní lázeň – Tepidárium

Klient nemá přiliš v oblibě klasické parní lázně s vysokou vzdušnou vlhkostí až 100 %, proto dal přednost tepidáriu – to zde slouží jako prohřívárna a relaxační místo po sauně či vířivce. Ve stěně je designová, ručně vyráběná, keramická nika Sommerhuber s tlumeným osvětlením.

Levitující lehátko Lounger Two

Tohle je naprostá špička v odpočívárnách. Ergonomické keramické lehátko od rakouského výrobce Sommerhuber. Lehátko je samozřejmě vytápěné na teplotu kolem 34 °C a má nosnost až 400 kg. Protože si potrpíme na detaily, je lehátko podsvícené.

Kneippova lázeň

Dva keramické bazénky s nádhernými vodovodními bateriemi. Oblíbená terapie pro nohy, která vzpruží celé tělo – v jednom bazénku je teplá a ve druhém studená voda. Speciální výstupky na dně nádob pak příjemně masírují chodidla.

 

Domácí wellness v Praze - Troji

Detailní pohled na lehátko, které vypadá, jako by levitovalo. Přesto unese bez problémů až tři dospělé osoby.

 

Užívat si absolutní pohodu a dokonalé pohodlí kdykoli chcete

To je hlavní myšlenka našich wellness. Dnes už nemusí platit, že nejdůležitějším místem, kde se rodina setkává, je obývací pokoj a televize. Naopak.

Spoustu pozitivních změn umí do života rodiny přinést domácí wellness. Jednotlivé terapie, jako je sauna, tepidarium či vířivka, hrají významnou roli nejen pro posílení zdraví, ale hlavně pro tak důležité společné chvíle a zážitky s vašimi nejbližšími.

Domácí wellness v Praze - Troji

Pohled na Kneippovu lázeň (vlevo) a vířivku s otevřeným krytem. Skrz okna lze pozorovat udržovanou zahradu a kochat se západy slunce…

 

Přesvědčte se na vlastní oči:

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10