Wellness Vision

Třímetrové sklo do sauny pro nás není problém

Sauna Grand na míru a s prosklenými stěnami z bezpečnostního skla. Výsledek s whirlpoolem v těsné blízkosti je skvělý. A hned vedle je ochlazovací sprcha – tady není nic ponecháno náhodě.

Co jsme dělali?

Typické wellness pro rodinu, která se rozhodla relaxovat ve vlastním. Vše je promyšlené do nejmenšího detailu. Z vířivky i sauny lze sledovat filmy promítané na speciální plátno.

  • Finská sauna Grand
  • Whirlpool
  • Ochlazovací sprcha
#

Ani milimetr místa navíc

V Ouholicích na nás čekal menší prostor v suterénu rodinného domu. Všechno jsme však přesně naměřili, takže do sebe sauna a vířivka zapadly jako puzzle.

Domácí wellness Ouholice

Kompletní osvětlení tohoto domácího wellness je na dálkové ovládání.

Prosklená sauna Grand s třímetrovým sklem

Obklad z osiky, prosklené stěny v masivním cedrovém rámu a LED osvětlení. Zkrátka grandiózní luxus. A velké sklo poskytuje skvělý výhled a přirozeně propojuje celé wellness.

Whirlpool s anatomickými lehátky

Ve Starých Ouholicích si mohou do whirlpoolu sednout i lehnout. Díky speciálně tvarovaným anatomickým lehátkům.

Ochlazovací sprcha s tropickým deštěm

Tisíce kapek dopadá na saunou rozpálené tělo. Ochlazení je rychlé a mimořádně příjemné. Teplota se nastaví libovolně a díky promyšleně zešikmené podlaze voda vždy odteče tam, kde má.

I v malém suterénu se dá postavit velké wellness

Rodinný dům ve Starých Ouholicích je toho důkazem. Trochu komplikace byla se zděným soklem obklopujícím whirlpool. Museli jsme se postarat, aby na sebe konstrukce vířivky i osikový obklad sauny dobře navazovaly. Povedlo se nám to skvěle. Důkazem budiž reakce našeho spokojeného klienta.

 

Musím pochválit přístup montérů. Byli příjemní, ochotní a hlavně šikovně celou instalaci zvládli. Dokonce po sobě vše pečlivě uklidili. Sauna i whirlpool se sprchou předčily má očekávání, jsme spokojení celá rodina. A celý prostor i parádně vypadá. Užíváme si ho jak jen můžeme.

 

Miroslav Švarc

 

Fotografie domácího wellness v Ouholicích

 

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10