Wellness Vision

Luxusní domácí wellness se saunou a ochlazovnou

Vždyť pro skvělé a funkční domácí wellness stačí i relativně malý prostor. Sauna a ochlazovna je klíčem k úplné domácí relaxaci a cestě za pevným zdravím.

Co jsme dělali?

Velké skleněné plochy, kamenný obklad a červený cedr vytváří toto moderní domácí wellness. Bio-sauna a dokonale vybavená ochlazovna splňují i nejvyšší požadavky na rodinnou relaxaci.

  • Finská sauna Modus se solným panelem
  • Ochlazovací sprcha
  • Polévací vědro
#

Na počátku byla sauna… a hned potom ochlazovna

Je možné vytvořit prémiové domácí wellness i na malém prostoru? Navrhli jsme příjemnou relaxační zónu skládající se z finské sauny a sprchového koutu se dvěma sprchami a ochlazovacím vědrem. Protože saunování bez ochlazení, to je jako šampaňské bez bublinek. A toto soukromé wellness dává zatraceně dobrý smysl.

Luxusní prosklená bio-sauna s ochlazovnou

Nové síly čerpá rodina v naší finské sauně Modus, která je doplněna podsvíceným solným panelem z pravé himalájské soli a elegantním liniovým osvětlením lavic.

Bio sauna Modus

Široký kanadský červený cedr a maximálně prosklená čelní stěna. Solný panel jako zdroj světla a exkluzivní saunové topidlo EOS řady S–line s kameny ve tvaru kvádrů. Speciální výparník umožňující oblíbené Bio saunování s vyšší vlhkostí vzduchu.

Sprchový kout

Prosklené stěny se speciálním kováním a velkoformátový kamenný obklad vytváří prostor pro pohodlné sprchování a ochlazování. Ruční nastavitelná masážní sprcha a hlavová sprcha pro efekt tropického deště s velkými kapkami.

Ochlazovací vědro

Pro šokové zchlazení rozehřátého těla jde o ideální, cenově a prostorově nenáročné řešení. Objem vody ve vědru je 29 litrů a samozřejmě je jeho dopouštění plně automatické. Má to styl a funguje to. Stačí jednoduše zatáhnout za provázek…

10 milimetrů skla mezi saunou a ochlazovnou je sázka na jistotu

Celý prostor působí díky použitému sklu neskutečně vzdušně a lehce – o to však byla náročnější realizace. Speciální bezpečnostní sklo je vyrobené na zakázku s milimetrovou přesností. Stěna sauny je zároveň stěnou sprchového koutu, takže, když sedíte v sauně, máte pocit, jako by tam žádné sklo ani nebylo. Je to velmi působivé.

Aby šly skleněné dveře snadno a bezpečně otevírat, použili jsme speciální německé kování, se kterým máme výborné zkušenosti i z předchozích realizací. Jako zářivá perla pak v sauně působí skleněný podsvícený teploměr s vlhkoměrem.

 

Miluji saunování. Vždy jsem chtěla mít vlastní saunu. Pak jsem navštívila Showroom Wellness Vision v Praze a rozhodla jsem se, že sauna bude prosklená. A že bez ochlazovny to nepůjde. Byla to skvělá volba. Od zaměření prostor, přes výrobu, komunikaci a realizaci – vše probíhalo jako na drátkách.

 

paní Yulia, Lety u Dobřichovic

 

Podívejte se na další fotografie z této realizace:

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10