Wellness Vision

Rodinný bazén z nerezu, s protiproudem a zastřešením

Chcete si dobře zaplavat na délce 10 metrů a vyžadujete praktičnost, minimální nároky na údržbu a vysokou životnost bez zbytečných starostí?

Co jsme dělali?

Ušlechtilá nerezová ocel je v tomto případě základním stavebním prvkem pro venkovní bazén. Rozměr bazénu je 10 x 4 metry, což je ideál pro kondiční plavání.

  • Luxusní nerezový bazén
  • Výkonný protiproud
  • Neviditelné nízké zastřešení
#

Bazén z nerezu je král. To ostatní jsou jen… obyčejné bazény.

Soukromí vlastního bazénu na zahradě bylo rozhodnutím celé 4 členné rodiny našeho investora. Na tátu a investora v jedné osobě tak zbyl výběr materiálu pro výrobu bazénu. A řekněme si narovinu – lépe vybrat nemohl. Nerezová ocel má totiž neomezenou životnost a jde o vysoce hyginenický materiál – vždyť z nerezu jsou i bazény v hotelích či veřejných wellness.

Nerezový bazén - Domácí wellness

Detail řešení skimmeru, protiproudu a schůdků pro pohodlný vstup a výstup z bazénu. Že klasické žebříkové schůdky nejsou ideální řešení si vzpomenete ve chvíli, kdy budete mít problémy s koleny nebo klouby.

Luxusní bazén z nerezové oceli

Individuálně řešený bazén přesně podle představ majitele. Nopovaný protiskluzový povrch dna bazénu vytváří za slunečného počasí dojem rozsypaných diamantových kaménků.

Protiproud a slim skimmer

Pro náročné plavce, kterým by nestačila nadstandardní délka bazénu 10 metrů, je instalován výkonný protiproud. Hladina vody je posunuta poměrně vysoko díky použití slim skimmeru.

Extra nízké zastřešení bazénu

Prodloužení koupací sezóny je dosaženo posuvným zastřešením bazénu. To je velmi nízké, takže neruší výhled do zahrady. Odsunuje se až za bazén, takže je v odkrytém stavu k dispozici celá hladina.

Proč zrovna nerezový bazén?

Bazén lze vyrobit ze sklolaminátu, plastové fólie nebo betonu. Hledáte-li však, stejně jako v tomto případě, kvalitu, praktičnost a vysokou životnost, nejlepším materiálem pro luxusní bazén je nerezová ocel. Takový bazén lze využívat po celý život a zůstane i vašim potomkům.

Nerezová ocel má tu výhodu, že se na ní neusazují řasy ani jiné mikroorganismy. Je tak jednodušší bazénová údržba a snižuje se spotřeba bazénové chemie. Jedinou nevýhodou je vyšší pořizovací cena nerezového bazénu. Rádi však každému zájemci připravíme nezávaznou cenovou nabídku, aby mohl porovnat všechna pro a proti.

 

Chytře řešené schůdky do bazénu umožňují využít pro plavání celou délku bazénu, takže protiproud se zapíná jen občas. A díky vysoké životnosti budou moci bazén využívat i vnoučata.

 

 

Přesvědčte se na vlastní oči:

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10