Wellness Vision

Atypická venkovní sauna s whirlpoolem na terase

Nevyužívaná, prostorná a očím sousedů skrytá terasa se může snadno stát místem, kde v sauně a vířivce relaxujete v kruhu celé vaší rodiny.

Co jsme dělali?

Přáním klienta bylo vytvořit malé soukromé domácí wellness skládající se z venkovní vířivky a atypické finské sauny NATIVE z naší série Standard. Oba různorodé prvky měly působit kompaktně a být barevně sladěné.

  • Venkovní finská sauna
  • Vířivka pro 3 osoby
#

Rodinná venkovní sauna a vířivka, která obstojí za každého počasí

Jeden z našich projektů domácího wellness byl tak trochu netypický. Ale tak my to máme rádi. Protože saunu s vířivkou nemusíte mít jen na zahradě. Máte-li velkou střešní terasu nebo balkón, budou se oba wellness prvky skvěle vyjímat i na ní. A překvapivě tak můžete získat spoustu výhod, které byste na zahradě neměli.

Sauna a vířika na střešní terase

Jen si to představte: děti řádí ve whirlpoolu, vy s manželkou v klidu relaxujete v sauně a skrz kalené sklo vidíte, zda už děcka nezlobí příliš. Rodinná idylka.

Venkovní finská sauna

Venkovní sauna na míru. Konkrétně model Native s vnitřním obkladem z cedru, kamna s BIO provozem, vnější obklad z masivního širokého cedru napuštěný olejem v ořechové barvě.

Whirlpool pro 3 osoby

Venkovní vířivka Aqualife Touch od osvědčeného španělského výrobce se dvěma lehátky a sedačkou. Poskytuje kompletní hydromasáž pro celá záda, nohy a chodidla. Objem vody 780 litrů.

Barevné sjednocení

To byl trochu oříšek, protože vířivky mívají omezený výběr barevného opláštění. Museli jsme proto ladit barvu cedrového dřeva sauny. Nakonec byl řešením olej tónovaný do oříškové barvy.

Vířivka, která létá? I s tím si poradíme!

Když se nad tím zamyslíte, často není jiné řešení – vířivka je velká, těžká a skrz vnitřek domu ji na terasu dostat nejde. Ani to však pro nás není komplikace. Vířivka i materiál na saunu se chvíli proletěli, díky jeřábu, vzduchem, a vše bylo s nejvyšší pečlivostí usazeno na terasu.

 

Relaxace v krásné bio-sauně, koupání v teplé vodě plné bublinek, na terase domu a za každého počasí – to zkrátka nemá chybu!

 

 

Přesvědčte se na vlastní oči:

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10