Wellness Vision

Hotelové wellness, moderní saunový svět nebo lázeňské wellness – rekonstrukce i zcela nové realizace na míru. Naší prací je navrhnout a postavit takové wellness, na které budou hosté rádi vzpomínat a majitelům přinese kalkulovanou návratnost a zisk. Podívejte se na projekty, které již nějaký čas fungují. K radosti a spokojenosti hostů i jejich provozovatelů.

Wellness to je zdraví, spokojenost a pocit štěstí – vašich hostů ale i to vaše

Sauna posílí imunitu, vířivka uleví kloubům a svalům, parní kabina povzbudí metabolismus a ochlazovna doslova nabije novou energií. Ale aby toto vše fungovalo a lidé k vám jezdili rádi, musí být jednotlivé procedury v dokonalé rovnováze.

Každá procedura totiž souvisí s tou předchozí. Některé na sebe dokonce navazují a jedna bez druhé nedávají příliš smysl – například finská sauna a ochlazovna.

Ještě než začneme navrhovat jakékoli veřejné wellness, hodně se ptáme. Poznat konkrétní projekt, jeho cíle, konkurenční prostředí a možnosti lokality – to je alfa a omega každého úpěšného wellness.

Od první skicy, přes plány a vizualizaci k projektové dokumentaci, stavbě a realizaci vašeho vysněného wellness, vede různě klikatá cesta. Aby byla co nejsnazší a dostali jste se do cíle nejen rychle, ale i bez zbytečných zaškobrtnutí, vyplatí se vybrat partnera, který má s realizacemi komerčních wellness bohaté zkušenosti.

Seznamte se s našimi vybranými realizacemi z nedávné doby. Jedná se o relativně větší wellness celky, které jsme realizovali na míru nebo byli přizváni jako odborníci na některou část.

 

Wellness Hotelu Amenity v Orlických horách

Pro nás je toto wellness srdcová záležitost. Promyšlená návaznost jednotlivých procedur vás okouzlí stejně jako klid a překrásná příroda okolních hor. Nádherné výhledy si mohou hoteloví hosté užívat prakticky z každého koutu wellness, díky velkým proskleným plochám.

U této zakázky jsme byli od samého začátku.

Wellness Hotelu Amenity v Orlických horách

Náš návrh a vizualizace hotelového wellness rozhodl o tom, jak bude celé vypadat – investor si nás vybral i přesto, že se realizačně jednalo o složitější a finančně náročnější variantu.

Atypický design a výborně řešené přístupy do všech wellness procedur dodávají tomuto wellness jedinečné kouzlo. Originalita, dokonalé zpracování sebemenšího detailu a snadné ovládání pak rozhodují o jeho komerční úspěšnosti a oblíbenosti u hostů.

Co jsme realizovali:

 • konzultace, návrh a vizualizace wellness
 • finská sauna
 • bylinková sauna
 • parní lázeň

Bonbónkem zde jsou speciálně tvarované saunové lavice, kde si najde svůj nerušený soukromý ráj každý host. V parní lázni stačí pohled vzhůru a místo tradičního osvětlení uvidíte svítící tečky optických vláken, které vypadají, jako nekonečné hvězdné nebe…

–> více informací o Wellness hotelu Amenity

 

Luxusní saunový svět v Karlových Varech

Moderní sauny v originálním designu s tou nejlepší výbavou a technologií. Jednoduché ovládání a nastavení saunovacích parametrů je tak snadné, že není potřeba žádný složitý návod.

To je rychlá charakteristika realizace saunového wellness v KV Aréně Karlovy Vary, na které jsme se podíleli prostřednictvím našeho lokálního partnera 4SPA.

Luxusní saunový svět v Karlových Varech

Během náročné rekonstrukce jsme navrhli řešení, které umožnilo zvětšit téměř dvojnásobně plochu pro saunování. Což se samozřejmě pozitivně projevuje i na celkovém obratu wellness.

Naší prací byla nejen dodávka několika saun a infrasauny, ale také části ochlazovny a technologie pro provoz saunového světa, silové části, rozvaděče a vodoměrnou soustavu atd.

Svět saun je totiž mnohem barevnější, než jste si možná mysleli.

Co jsme realizovali:

 • BIO aroma sauna
 • bylinková sauna
 • finská sauna
 • infrakoutek se zářiči Vitae

–> více informací o saunové světě v Karlových Varech

 

Wellness & SPA Hotelu Olympia na Šumavě

K dovolené na Šumavě patří k výletům i sportovním zážitkům neodmyslitelně i wellness. Pro čtyřhvězdičkový hotel na Churáňovském hřebenu jsme pomohli s návrhem i realizací privátního a veřejného wellness.

Hosté mají na výběr: horký vzduch sauny, příjemně teplé paprsky infrasauny, jemně masírující bublinky vířivky či blahodárná pára plná aromatických esencí v parní kabině. Nebo osvěžení v ochlazovně či relaxace a odpočinek v odpočívárně.

Wellness & SPA Hotelu Olympia na Šumavě

Stejně jako u všech jiných realizací jsme mysleli i na minimalizaci energetické náročnosti jednotlivých wellness procedur. Klientům doporučujeme jen takové značky a modely, u kterých máme ověřený jejich dlouhodobý provoz a funkčnost. Ale kdyby se přeci jen něco pokazilo, nabízíme náš tradiční bezproblémový servis.

Samozřejmě i po záruce.

Co jsme realizovali:

 • 3x finská sauna Native s různým obložením
 • infrasauna s léčivými infrazářiči Vitae
 • parní kabina
 • ochlazovna
 • odpočinková část wellness

–> více informací o wellness hotelu Olympia na Šumavě

 

Wellness & Saunový svět lázní Aurora v Třeboni

Léčba pohybového aparátu a revmatických onemocnění to nejsou jen bahenní zábaly a rehabilitační masáže. Od tohoto roku mohou lázeňští hosté v Třeboni využívat rozsáhlé moderní wellness se saunovým světem.

Navrhli jsme interiér a realizovali parní kabiny a různé druhy saun, včetně kompletní dodávky technologie. Horká pára v parní lázni a různé teploty vzduchu a stupně vlhkosti v saunách přispívají k rychlejší regeneraci organismu lázeňských hostů.

Wellness & Saunový svět lázní Aurora v Třeboni

Velká, náročná, ale krásná zakázka, kde jsme mohli naplno ukázat své dovednosti, nápady a kvalitní technologii. V části pro lázeňské hosty i v té technické, kde se všechny části wellness centrálně řídí.

Co jsme realizovali:

 • bylinná sauna
 • 3x finská sauna
 • 2x solná parní lázeň
 • laconium
 • ochlazovací sprcha
 • zážitková sprcha
 • ledovač

–> více informací o wellness v lázních Aurora

Uvažujete o velkém či malém komerčním wellness? Kontaktujte nás pro nezávaznou úvodní konzultaci nebo se zastavte v našem wellness showroomu v Praze – Uhříněvsi. Těšíme se na vás!

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10