Wellness Vision

„Pohodlně se uvelebte ve vířivce, šampaňské vám hned přineseme – a večer do sauny si budete přát aroma eukalyptu nebo dáte přednost levanduli či citronové mátě?“ Tak nějak vypadá v představách klientů hotelové wellness. Jste na takové klienty ve vašem zařízení připraveni?

Hotel bez wellness nikdo nehledá…

Zkuste se někdy vcítit do člověka, který by rád na rodinnou dovolenou nebo si užil prima víkend v nějaké hotýlku nebo penzionu. Posadí se večer k počítači, spustí prohlížeč a začne hledat na internetu.

Prozradíme vám pár výrazů, které lidé zadávají – s přehledem vedou slovní spojení (říká se jim klíčová slova) jako: hotel s bazénem, rodinný hotel, hotel s wellness, luxusní hotel, penzion na horách, hotel bez dětí… ale nikdo cíleně nehledá hotel bez wellness.

Veřejné wellness je stále oblíbenější

Je to jednoduché: hotel bez wellness by dnes jakoby nebyl. Je skvělé být jiný, lišit se od ostatních, vyčnívat z řady, být originální. Ale když lidé nějaké služby chtějí, měli bychom jim je umět poskytnout.

Protože jinak se může stát, že ve svém jinak skvělém a krásném penzionu zůstanete v sezóně tak trochu sami.

Máte wellness? A mohla bych ho vidět?

Lidé si chtějí odpočinout. Většinou hledají klid, romantiku, přejí si, aby o ně bylo hezky postaráno.

Někdo preferuje pohodlnou dovolenou plnou klidu a relaxace, jiný zase aktivní dny strávené v pohybu, sport, jógu nebo ucelený program masáží.

Dopřejte svým zákazníkům služby na úrovni – wellness víkendy jsou stále oblíbenější a klienti stále náročnější.

Dopřejte svým zákazníkům služby na úrovni – wellness víkendy jsou stále oblíbenější a klienti stále náročnější. Wellness & spa služby rádi využívají lidé každého věku, takže cílová skupina je opravdu široká.

Spojit váš hotel s nějakým druhem wellness může být jeden z vašich nejlepších podnikatelských nápadů.

Chci pro své hosty wellness… jenže jak začít?

Na tomto místě jsme původně chtěli napsat jednotlivé kroky a procesy, které vás při navrhování, stavbě a provozu vašeho budoucího wellness budou čekat. Ale řekli jsme si, že vám to maximálně zjednodušíme.

Když se rozhodnete pořídit si wellness, jedna jediná věc, kterou byste měli znát je toto:

telefonní číslo: 257 327 220

Zavolejte mám a dohodneme si úvodní nezávaznou schůzku. Buď u vás, ve vašem hotelu nebo u nás, v našem wellness showroomu v Praze.

Asi nejdůležitější důvod, proč byste měli oslovit zrovna naši společnost, je ten, že máme s navrhováním a stavbou velkých i malých veřejných wellness tolik zkušeností, jako málokdo v ČR.

Pomůžeme vám z návrhem i realizací komerčního wellness

Pokud už wellness máte a nejste s ním spokojeni, poradíme vám, jak ho vylepšit.

Doporučíme vhodné technologie a jednotlivé části wellness propojíme tak, aby to klientům maximálně vyhovovalo a využili jsme ekonomické možnosti wellness na maximum.

Aby byl výsledek co nejlepší, budeme se zpočátku hodně ptát. Protože jen na základě podrobných znalostí lze navrhnout a postavit takové wellness, které vám bude sloužit podle vašich představ.

Wellness to nejsou jen pořizovací náklady, ale především provozní náklady na energie. Ty dokážeme díky chytrým řešením a uspořádání celého wellness minimalizovat. A samozřejmě se vám rádi postaráme i o pravidelný servis.

Udělejte první krok ke svému vlastnímu wellness a seznamte se s několika našimi vzorovými realizacemi:

Nejoriginálnější wellness ve Františkových Lázních

Lázeňská města jsou plná hotelů. V podstatě je tvoří jeden hotel vedle druhého. A pokud chcete v tak velké konkurenci uspět, musíte mít, vedle skvělého servisu a služeb, vlastní wellness, které bude jiné, než ostatní.

Když nás oslovil ke spolupráci hotel Francis Palace, že by si přál, podle návrhů designérky Květenské, vytvořit dokonalé atypické wellness, s radostí jsme tuto nabídku přijali.

Tato výjimečná realizace představuje komplex celého hotelového wellness s důrazem na netradiční vzhled finské sauny, infrasauny a bylinné parní lázně.

Wellness v hotelu ve Františkových Lázních

Sauny vycházejí řešením i technologicky z našich standardních luxusních modelů Grand, ale jsou významně pohledově upraveny dle návrhu designérky.

Bylinná parní lázeň je úžasně minimalistická, moderní, a přitom dokonale funkční. Když jste uvnitř, díky vůni z parního generátoru a fotografiím na stěnách si připadáte, jako byste seděli uprostřed rozkvetlé louky.

Infrakoutek je vybaven těmi nejlepšími léčivými infrazářiči Vitae, které dosáhnou plného výkonu už vteřinu po zapnutí.

Savoy: tradiční hotel s moderním wellness

V roce 2018 procházelo wellness v pražském luxusním hotelu Savoy velkou rekonstrukcí. Hlavní roli zde hraje velkoryse řešená vířivka Riviera Pool s přelivným žlábkem a účinnou technologií úpravy vody.

Luxusní wellness v pražském hotelu Savoy

V další části hotelového wellness mohou hosté využívat finskou saunu z cedrového dřeva a solnými cihlami z pravé himalájské soli. Ochlazení je zde řešeno tradičním a velmi oblíbeným způsobem: polévacím vědrem s automatickým dopouštěním vody.

Specialitou této realizace jsou bezešvé osvětlené keramické niky, které jsou tvořeny unikátními a ručně vyráběnými keramickými prvky z rakouské rodinné manufaktury.

Wellness, saunový svět a privátní hotelové sauny na Lipně

Aktivní dovolenou si dnes klienti spojují nejen s možností sportovního vyžití, ale také s relaxací a odpočinkem ve wellness s velkorysými možnostmi. Komfortní Hotel Resort Relax u Lipenské přehrady nabízí svým hostům nepřebernou škálu možností wellness a spa služeb na celkové ploše 680 m2.

Jednalo se o poměrně rozsáhlou zakázku, která byla rozdělena na 2 časové etapy a týkala se dvou hotelových objektů.

Saunový svět zde představuje naše veřejná sauna Native a bio-sauna Grand, společně s infrasaunou Modern vybavenou infrazářiči Vitae.

Wellness, saunový svět a privátní hotelové sauny na Lipně

Specialitou tohoto hotelu jsou soukromé saunové kabiny na některých pokojích, které jsou velmi oblíbené. Poskytují totiž hostům tolik důležitý pocit nerušeného soukromí.

Horkou páru si hosté užívají v parní kabině s provozní teplotou vzduchu 45 °C a velmi vysokou vlhkostí až 100 %.

Nesmí pochopitelně chybět vířivka – zde jsou hned dvě, obě jsou venkovní a umožňují pohodlnou relaxaci v teplé vodě plné bublinek pro 6 – 8 osob.

120 let historie s luxusním saunovým světem v Chateau Monty

V Mariánských Lázních jsme postavili v Chateau Monty SPA resort hotelové wellness s mnoha atrakcemi, které umožňuje sestavit léčebný a rehabilitační plán každému hostovi přesně na míru.

Od prvních návrhů až po nalepení poslední kachličky v mozaikovém obložení wellness jsme kladli maximální důraz na precizní zpracování každého detailu, užitné vlastnosti a dlouhou životnost.

Tradiční zámecký styl hotelu se zde úzce a přirozeně snoubí s moderním designem hotelového wellness. Zvláště během nočního provozu vyniknou jednotlivé prvky wellness, neboť jsou nasvícené barevně sladěným osvětlením.

Luxusní saunový svět v Chateau Monty

Realizovali jsme zde finskou saunu Grand s prosklenými stěnami, infrakoutek s léčivými infrazářiči Vitae a ledovou studnu, sloužící pro ochlazení teplem rozehřátého těla ze sauny.

V další části wellness jsme postavili parní lázeň, která slouží pro celkovou regeneraci těla a pomáhá proti bolestem svalů a kloubů.

Bylinná lázeň je během provozu plná vůní, které se linou ze speciální misky uprostřed místnosti.

solné jeskyni udržuje naše technologie teplotu kolem 25 °C a vlhkost vzduchu 70 % a vytváří tak ve spojení s cihličkami z pravé soli ideální místo pro léčbu nemocí dýchacích cest a alergií.

 

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10