Wellness Vision

Člověk je z podstaty tvor společenský. Už staří Římané se setkávali v lázních, kde si chodili popovídat a utužit zdraví. I dnes lidé vyrážejí se svými kamarády, a rodinami do veřejných wellness. Důvod je prostý. Čerpání sil v sauně, oddych v odpočívárně či relaxace v parní lázni po boku nejbližších má něco do sebe.

Proč vaši hosté veřejné wellness milují?

  • V hotelovém wellness se zákazník nemusí o nic starat. Dostane čisté prostěradlo, ručník a už se prohřívá v bylinkové sauně nebo infrasauně.
  • Sauna, vířivka, masáž, relax, sprcha a nějaký ten drink na baru. Ve veřejném wellness si návštěvníci užijí všechny procedury a příjemně naladěni odchází domů. Úklid a údržbu zajistí personál.
  • Pro lidi, kteří wellness centra navštěvují několikrát do roka, je jednodušší investovat do relaxace pár set korun do roka než do pořízení vlastních lázní.
  • Pokud domácnost není nafukovací, tak se do domácího wellness parta přátel prostě nevejde. Oproti tomu bývají veřejné lázně mnohem rozlehlejší a s více prvky, takže víkendový relax si užijí všichni.
Sauna ve veřejném wellness

Sauna ve veřejném wellness

 

7 prvků, které obsahuje kvalitní wellness centrum

Našlapané wellness obsahuje devět částí, které zaručují maximální relaxaci a komfort. Pokud přemýšlíte o sauně, bazénu, vířivce či jiné části wellness, postavíme vám ji zvlášť a na míru.

1. Finská sauna

I když je ve Finsku drsné klima, Finové patří k nejzdravějším národům na světě. V klasické sauně o teplotě 80 až 120 °C se potíte a tím vylučujete z těla toxické látky.

2. Ochlazovna

Ochlazovna patří k finské sauně jako těstoviny k Itálii. Bez pořádného ochlazení postrádá saunování význam. Prudká změna teploty aktivuje organizmus a přispívá tak k budování imunity.

3. Infrasauna

Sauna založená na principu infračerveného záření, které se dostane až 4 cm hluboko pod kůži a prohřívá svaly i klouby. Tím napomáhá k regeneraci svalového, kloubního a kožního aparátu. Někteří lidé ji preferují před finskou saunou, proto nesmí chybět v žádném komerčním wellness.

4. Parní kabina

Páru si užijí zejména alergici, astmatici nebo lidi s bronchitidou. Nižší teplota než ve finské sauně a až 100% vlhkost vzduchu napomáhají lepší činnosti dýchací soustavy.

 

5. Whirpool

Po plaveckém výkonu v bazénu přijde vhod vířivka s masážními tryskami. Pár minut relaxace ve vodní lázni vykouzlí dobrou náladu a příjemný pocit odpočinku po plavání.

 

6. Kneippův Chodník

Znovuobjevená a čím dál oblíbenější procházka přes horkou a studenou vodu prokrvuje dolní končetiny, což ocení zejména lidé se sedavým zaměstnáním.

7. Odpočívárna

Procedury je třeba prokládat odpočinkem, aby se organizmus stabilizoval. Pohodlná lehátka nebo vyhřívané lavice jsou základ. Když přidáte relaxační hudbu, aromaterapii a kvalitní tlumené osvětlení, dostanete luxusní místo k oddychu, které budou návštěvníci vašeho wellness milovat.

 

A jak se staví veřejné wellness?

Ať už provozujete hotel, penzion, přemýšlíte o vlastním relaxačním rezortu nebo se o wellness jednoduše zajímáte, realizace komerčního wellness a lázní má své zákonitosti.

  • Na konzultaci se seznámíte s nabídkou. Chcete ve svém wellness klasickou saunu i infrasaunu, nebo zvolíte kombinaci obou v jednom? Jaký typ ochlazovny a odpočívárny je pro konkrétní zakázku nejlepší? Vybereme s vámi nejvhodnější řešení.
  • Vytvoříme vám návrh wellness tak, ať je vaše stavba energeticky úsporná a plně funkční tak, aby na sebe jednotlivé prvky správně navazovaly a přinášely vám zisk.
  • Zázemí, osvětlení, podlahy, jednotlivé prvky wellness – postaráme se o projektovou dokumentaci, která vám usnadní získání stavebního povolení.
  • Pak už stavíme. Všechny části pečlivě namontujeme a vyzkoušíme v provozu.
  • Zatímco zákazníci spokojeně relaxují, staráme se vám o servis a pravidelnou údržbu.
Whirlpool pro vaše hosty

Plánujete zařídit pro vaše hotelové hosty exkluzívní pokoj? Nezapomeňte na vířivku, odlišíte se od konkurence a hosté to ocení.

Přemýšlíte o realizaci wellness centra? Dejte nám vědět nebo se za námi stavte v našem pražském showroomu. Za 15 let zkušeností jsme skloubili německou kvalitu s českou šikovností.

 

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10