Wellness Vision

Za kýženým odpočinkem už dávno nemusíte jezdit přes celé město. Domácí wellness je čím dál oblíbenější způsob, jak si odpočinout a načerpat síly. Není se čemu divit. Kdo by nechtěl vejít z obýváku rovnou do vlastní vířivky či sauny.

4 + 1 výhoda domácího wellness

  1. Do svého wellness máte přístup 24/7. Přijdete z práce, zamíříte do vířivky a relaxujete. Probudíte se v sobotu, jediným tlačítkem zapnete topení a za pár chvil se saunujete.
  2. V domácí sauně máte naprosté soukromí a pohodlí. Nikdo vás neruší při rozjímání svým mluvením, ochlazovna je vždy jen vaše.
  3. Náklady na soukromé wellness jsou jednorázové. Odpadá placení za každý vstup.
  4. Nemusíte vyrážet z Břidličné do Bruntálu nebo jet přes celou Prahu. Do wellness to máte z kuchyně, obýváku či ložnice jen pár metrů.
  5. Domácí wellness si vybavíte přesně podle svého přání. Vyberete si oblíbenou saunu, rozhodnete si, jestli chcete solárium nebo whirpool a odpočívárnu si vyladíte od lehátek po audiosystém. Oblíbili jste si parní lázeň? Můžete ji mít!
Parní lázeň v domácím wellness

Kompaktní a přesto skvěle vybavené luxusní domácí wellness s parní kabinou a ochlazovací sprchou.

Z čeho se domácí wellness skládá?

Nejdůležitější prvek domácího wellness představuje sauna. Zvládáte v pohodě teploty kolem 100 °C? Pak si oblíbíte finskou saunu. Pokud vám stačí 50 až 60 stupňů nebo máte problémy s tlakem či srdcem, doporučujeme infrasaunu. Ve finské sauně se pocením zbavujete škodlivých látek. Tělo se čistí a vy se cítíte lépe. V infrasauně prohříváte tkáň do hloubky. Infračervené záření působí příznivě na tkáň, kůži a klouby.

Znáte ten pocit, kdy vás bolí celý člověk? Domácí vířivá vana, neboli whirpool, uvolní ztuhlá záda, krk i unavené svaly po celodenní námaze. Whirpool fuguje tak, že vás proud vody z trysek jemně masíruje.

V domácím wellness nesmí chybět whirlpool

Bez vířivky by nebylo domácí wellness úplné. Na fotografii je whirlpool Riviera Pool Strato 2.0

A od zdravých zad je jen krůček k nohám. Procházka Kneippovým chodníkem přes horkou a chladnou vodu prokrvuje dolní končetiny. Do malých prostor splní stejný účel i oddělené keramické nádoby značky Sommerhuber s teplou a chladnou vodou.

Do wellness můžete zakomponovat i solární louku. Teplo pomáhá překonat únavu, solárium v zimě nahrazuje sluneční světlo. Dnes se větší oblibě těší solární louky, kde si opalování užívát třeba ve vlastním obýváku. Oproti klasickému solárku se necítíte jako v kobce a můžete se volně pohybovat, ležet na lehátku nebo si třeba číst. V solární louce nepotřebujete žádné speciální brýle.

Položte se na ergonomické lehátko a zaposlouchejte se do relaxační hudby. Odpočívárna je místo, kde zklidníte tělo i mysl.

Jak jednoduše na domácí wellness

Vyberte si domácí wellness podle svých představ. Saunu vonící jako léto u finského jezera, vířivku jako v luxusním hotelu. Ve Wellness Vision čerpáme know-how od mistrů řemeslníků z Německa. Před samotnou prací vám pomůžeme vybrat jednotlivé prvky a přizpůsobíme je prostoru domácnosti a vašemu životnímu stylu.

Naši odborníci s více než 15letou zkušeností pak postaví wellness podle vašich přání. Tím to ale nekončí. Po celou dobu se postaráme o servis, aby vše fungovalo jako na drátkách. Díky české zručnosti a německé kvalitě vám sauna poslouží dlouhá léta.

Přijďte do našeho showroomu a společně se o vašem domácím wellness pobavíme!

 

 

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10