Wellness Vision

Za kýženým odpočinkem už dávno nemusíte jezdit přes celé město. Domácí wellness je čím dál oblíbenější způsob, jak si odpočinout a načerpat síly. Není se čemu divit. Kdo by nechtěl vejít z obýváku rovnou do vlastní vířivky či sauny.

4 + 1 výhoda domácího wellness

  1. Do svého wellness máte přístup 24/7. Přijdete z práce, zamíříte do vířivky a relaxujete. Probudíte se v sobotu, jediným tlačítkem zapnete topení a za pár chvil se saunujete.
  2. V domácí sauně máte naprosté soukromí a pohodlí. Nikdo vás neruší při rozjímání svým mluvením, ochlazovna je vždy jen vaše.
  3. Náklady na soukromé wellness jsou jednorázové. Odpadá placení za každý vstup.
  4. Nemusíte vyrážet z Břidličné do Bruntálu nebo jet přes celou Prahu. Do wellness to máte z kuchyně, obýváku či ložnice jen pár metrů.
  5. Domácí wellness si vybavíte přesně podle svého přání. Vyberete si oblíbenou saunu, rozhodnete se, jakou chcete ochlazovnu nebo whirpool, odpočívárnu si vyladíte od lehátek po audiosystém. Oblíbili jste si parní lázeň? Můžete ji mít!
Parní lázeň v domácím wellness

Kompaktní a přesto skvěle vybavené luxusní domácí wellness s parní kabinou a ochlazovací sprchou.

Z čeho se domácí wellness skládá?

Nejdůležitější prvek domácího wellness představuje sauna. Zvládáte v pohodě teploty kolem 100 °C? Pak si oblíbíte finskou saunu. Pokud vám stačí 50 až 60 stupňů nebo máte problémy s tlakem či srdcem, doporučujeme infrasaunu. Ve finské sauně se pocením zbavujete škodlivých látek. Tělo se čistí a vy se cítíte lépe. V infrasauně prohříváte tkáň do hloubky. Infračervené záření působí příznivě na tkáň, kůži a klouby.

Znáte ten pocit, kdy vás bolí celý člověk? Domácí vířivá vana, neboli whirpool, uvolní ztuhlá záda, krk i unavené svaly po celodenní námaze. Whirpool fuguje tak, že vás proud vody z trysek jemně masíruje.

V domácím wellness nesmí chybět whirlpool

Bez vířivky by nebylo domácí wellness úplné. Na fotografii je whirlpool Riviera Pool Strato 2.0

A od zdravých zad je jen krůček k nohám. Procházka Kneippovým chodníkem přes horkou a chladnou vodu prokrvuje dolní končetiny. Do malých prostor splní stejný účel i oddělené keramické nádoby značky Sommerhuber s teplou a chladnou vodou.

Položte se na ergonomické lehátko a zaposlouchejte se do relaxační hudby. Odpočívárna je místo, kde zklidníte tělo i mysl.

Jak jednoduše na domácí wellness

Vyberte si domácí wellness podle svých představ. Saunu vonící jako léto u finského jezera, vířivku jako v luxusním hotelu. Ve Wellness Vision čerpáme know-how od mistrů řemeslníků z Německa. Před samotnou prací vám pomůžeme vybrat jednotlivé prvky a přizpůsobíme je prostoru domácnosti a vašemu životnímu stylu.

Naši odborníci s více než 15letou zkušeností pak postaví wellness podle vašich přání. Tím to ale nekončí. Po celou dobu se postaráme o servis, aby vše fungovalo jako na drátkách. Díky české zručnosti a německé kvalitě vám sauna poslouží dlouhá léta.

Přijďte do našeho showroomu a společně se o vašem domácím wellness pobavíme!

 

 

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10