Wellness Vision

Bronzově opálí vaši kůži, ale solárko to není. Co je to? Solární louka! Ta vás i v mrazivé zimě opálí stejně dobře jako letní slunce a bude hýčkat i vaše zdraví. A přitom nemusíte udělat ani krok z obýváku.

Zdravé opálení jako ze sluníčka

Klasické solárium zná téměř každý. Ne všechny ale nehybné opalování v uzavřené krabici baví. Řešením je solární louka – opálí vás jako pravé sluneční paprsky a navíc se v ní můžete volně pohybovat.

Solární louka

Takovouto solární louku jsme realizovali ve wellness hotelu Avanti v Brně

Solární zářiče visí u stropu a opalují vás, ať už děláte cokoli. Můžete si číst, klábosit s kamarády nebo třeba cvičit. A přitom chytat bronz.

Na rozdíl od klasického solária je opalování v solární louce také zdravější. Zářiče totiž na tělo nepůsobí z takové blízkosti a jsou šetrnější ke kůži. Pozitivních účinků na zdraví má ale mnohem víc.

5 dalších výhod pro zdraví

  1. Prokrvuje pokožku a rozproudí krevní oběh.
  2. Podporuje tvorbu vitamínu D3, který pomáhá na kosti.
  3. Posiluje nervový systém i obranyschopnost organismu.
  4. Uvolňuje svaly.
  5. Zbavuje nespavosti a zlepšuje spánek.

A co víc, při opalování se vylučují endorfiny – hormony štěstí. Kromě hnědé kůže si tak odnesete také spokojenost a dobrou náladu.

Pod slunnou oblohu každý den

Pleť nebudete mít jako čokoládu po jedné proceduře. Louka opaluje pozvolna a mírně. Proces je třeba několikrát zopakovat, abyste chytili bronzový odstín. O to přirozeněji pak opálení vypadá a vydrží týdny.

Solární louka

Solární louka se ideálně hodí například do fitness studia.

Napoprvé se sluňte jen 5 minut a postupně čas přidávejte. Nikdy se ale neopalujte déle než půl hodiny. Sluneční relax si užívejte klidně každý den.

Pořiďte si umělé slunce domů

A jestli se chcete cítit jako na pláži, kdykoli se vám zachce, pořiďte si solární louku domů. Vejde se všude – do pracovny i obýváku. A k umělé slunné obloze tak budete mít vždycky jen pár kroků.

Pokud plánujete do svého hotelu či penzionu klasické solárium, popřemýšlejte, zda by vaši zákazníci raději neocenili solární louku.

AKTUALIZACE ČLÁNKU:
Bohužel, od roku 2021 se solární louky přestaly bez náhrady vyrábět a dodávat.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10