Wellness Vision

Bronzově opálí vaši kůži, ale solárko to není. Co je to? Solární louka! Ta vás i v mrazivé zimě opálí stejně dobře jako letní slunce a bude hýčkat i vaše zdraví. A přitom nemusíte udělat ani krok z obýváku.

Zdravé opálení jako ze sluníčka

Klasické solárium zná téměř každý. Ne všechny ale nehybné opalování v uzavřené krabici baví. Řešením je solární louka – opálí vás jako pravé sluneční paprsky a navíc se v ní můžete volně pohybovat.

Solární louka

Takovouto solární louku jsme realizovali ve wellness hotelu Avanti v Brně

Solární zářiče visí u stropu a opalují vás, ať už děláte cokoli. Můžete si číst, klábosit s kamarády nebo třeba cvičit. A přitom chytat bronz.

Na rozdíl od klasického solária je opalování v solární louce také zdravější. Zářiče totiž na tělo nepůsobí z takové blízkosti a jsou šetrnější ke kůži. Pozitivních účinků na zdraví má ale mnohem víc.

5 dalších výhod pro zdraví

  1. Prokrvuje pokožku a rozproudí krevní oběh.
  2. Podporuje tvorbu vitamínu D3, který pomáhá na kosti.
  3. Posiluje nervový systém i obranyschopnost organismu.
  4. Uvolňuje svaly.
  5. Zbavuje nespavosti a zlepšuje spánek.

A co víc, při opalování se vylučují endorfiny – hormony štěstí. Kromě hnědé kůže si tak odnesete také spokojenost a dobrou náladu.

Pod slunnou oblohu každý den

Pleť nebudete mít jako čokoládu po jedné proceduře. Louka opaluje pozvolna a mírně. Proces je třeba několikrát zopakovat, abyste chytili bronzový odstín. O to přirozeněji pak opálení vypadá a vydrží týdny.

Solární louka

Solární louka se ideálně hodí například do fitness studia.

Napoprvé se sluňte jen 5 minut a postupně čas přidávejte. Nikdy se ale neopalujte déle než půl hodiny. Sluneční relax si užívejte klidně každý den.

Pořiďte si umělé slunce domů

A jestli se chcete cítit jako na pláži, kdykoli se vám zachce, pořiďte si solární louku domů. Vejde se všude – do pracovny i obýváku. A k umělé slunné obloze tak budete mít vždycky jen pár kroků.

Pokud plánujete do svého hotelu či penzionu klasické solárium, popřemýšlejte, zda by vaši zákazníci raději neocenili solární louku.

Obraťte se na nás, společně pro vás vymyslíme řešení na míru. A pokud chcete své tělo zrelaxovat ještě víc, přijeďte do našeho pražského showroomu a doplňte si vaše domácí wellness třeba o saunu nebo parní lázeň. U nás si je můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10