Wellness Vision

Jedině správná kombinace relaxu, zdravotní terapie a pobytu v přírodě správně očistí tělo i mysl. Finové to dobře vědí a proto mají venkovní saunu téměř u každého domu. Pořiďte si ji i vy a užívejte si výhod 3 v 1 na vlastní zahradě.

Vraťte se ke skandinávským kořenům

Podle Skandinávců má saunování venku téměř dvojnásobné účinky. Spojení s přírodou totiž uklidňuje i mysl a navozuje příjemné pocity. Špatného počasí se bát nemusíte. Venkovní saunu si užijete, i když je venku -20 °C.

Obložení z masivního dřeva napuštěné teakovým olejem si poradí i s větrem nebo sněhovou nadílkou. Kamna ve finské sauně navíc roztopí vzduch na 90-105 °C. I když bude venku mrznout, vy se budete nerušeně potit.

Venkovní sauna a roztopená kamna

Srdcem venkovní sauny jsou pořádná kamna. Teplu, které z takových kamen sálá, se nic nevyrovná. Přijďte se přesvědčit do našeho Showroomu – když se předem objednáte, budeme na vás už čekat s připravenou a roztopenou saunou.

Proč se potit ve venkovní sauně? 7 důvodů pro zdraví

Finská sauna léčí pocuchané nervy i zdraví. Stačí si ji dopřát jednou týdně a budete v kondici:

  1. uvolňuje napětí ve svalech a kloubech,
  2. stabilizuje krevní tlak,
  3. posiluje funkci srdce,
  4. uvolňuje dýchací cesty,
  5. detoxikuje organismus,
  6. urychluje hojení ran,
  7. posiluje imunitní systém.

Z horka rovnou do sněhu

Relaxujte ve vyhřáté místnosti – ale ne déle než 10-20 minut. Pak tělo prudce ochlaďte a celý proces 2-3× zopakujte. V zimě využijte chladného počasí a skočte rovnou do sněhu. To vás otuží a žádný bacil si na vás netroufne.

Jestli se vám ven nechce, hýčkejte se saunovým domkem Puutalo. Má zabudovanou sprchu i odpočívárnu, takže nemusíte udělat ani krok navíc.

Saunový domek Puutalo

Venkovní saunový domek Puutalo dodáváme ve 4 základních variantách a velikostech. Vybavení vám rádi přizpůsobíme na míru. Je to skvělý začátek pro vaše soukromé venkovní wellness.

Zařiďte si luxus na vlastní zahradě

Ve vlastní venkovní sauně budete vždy svými pány. Užívejte si ji, kdykoliv se vám zachce. A pokud si chcete dopřát skutečně jedinečný relax, doplňte si saunu třeba stropním barevným osvětlením nebo relaxujte za poslechu hudby.

 

Navštivte před výběrem náš speciální showroom v Praze Uhříněvsi a prohlédněte si venkovní sauny i všechny doplňky na vlastní oči. Nebo nám dejte vědět a my pro vás vymyslíme řešení na míru.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10