Wellness Vision

Koupě kvalitní domácí vířivky si zaslouží dostatek času a pozornosti pro výběr a podrobné studium spousty parametrů. V předchozím článku jsme napsali, na co byste si měli dát pozor. A abychom vám výběr usnadnili ještě více, máme tu pro vás skvělou zprávu – v našem Showroomu jsme nedávno instalovali dva nejnovější modely vířivek, které si můžete vyzkoušet.

Nekupujte zajíce vířivku v pytli

Kvalitní domácí vířivka není levná záležitost. A my vám chceme vyjít maximálně vstříc – ani nám by nestačily jen fotografie na lesklých listech katalogu, dva odstavce textu a výpis technických parametrů. Vidět jakýkoli produkt na vlastní oči  je vždy lepší, než jakákoli fotografie nebo video.

Abyste se dokázali správně rozhodnout, máme tu pro vás dva zástupce nejprodávanějších modelů vířivek. Jedna vířivka zastupuje německou technologii a kvalitu a druhá osvědčenou španělskou produkci. Můžete si je vyzkoušet na vlastní kůži a přesvědčit se, zda vám vyhovují. Najdete nás v Praze – Uhříněvsi.

 

Chci si vířivku vyzkoušet. Co mám dělat?

Funguje to jednoduše: po předchozí domluvě k nám můžete přijít kdykoliv. Naplánujte si tedy návštěvu našeho wellness showroomu podle svých časových možností. Nemusíte se ani omezovat naší běžnou otevírací dobou. Vyjdeme vám vstříc.

Protože budeme znát termín vaší návštěvy předem, budeme se vám moci plně věnovat. A samozřejmě vám poskytneme úplné soukromí, abyste si mohli vířivky dostatečně vyzkoušet.

S sebou si vezměte plavky a ručník. Vlastně, nic se nestane, ani když si ručník zapomenete, máme tu pro tyto účely připravených několik voňavých s naším logem.

Kvalita made in Germany – to je Riviera Pool Strato 2.0

Upřímně: tohle je náš tajný trumf. Nádherný klenot a špička mezi vířivkami. Pokud hledáte to nejlepší pro vaše domácí wellness, tak dál hledat nemusíte. Strato 2.0 je ztělesněním dokonalého vířivého bazénu a té nejlepší evropské technologie, pečlivosti a kvality.

Moderní lineární design této vířivky se bude vyjímat jako zářivý diamant u vás doma nebo na zahradě. Centrální vstup zahrnuje také skimmer pro vytvoření stylové symetrie.

Čtyři masážní plochy s různými tryskami jsou ideální pro uvolnění vzduchových bublin, které masírují vaše tělo a dostávají kyslík do krve. Silné rotující zadní trysky cirkulují krevní oběh těla a posilují svaly.

Vířivka Strato 2.0 je vybavena inovativním speciálním krytem, který můžete v mžiku proměnit na denní lůžko a pohodlně si odpočinout po relaxaci mezi bublinkami. Vrchní kryt vířivky je dostatečně stabilní a bez problémů unese 2 dospělé osoby.

Rozměry: 211 x 211 x 97 cm
Barva: bílá + vnější obložení šedá Resysta
Objem vody: 1.300 litrů
Vybavení: 6+4 supertrysek + 2 turbotrysky + 10 mikrotrysek + 10 vzduchových trysek
Dotykový panel s dálkovým ovladačem odolným vůči vodě
Bluetooth subwoofer audio systém s ovládáním pomocí mobilu

Vířivka Aquavia Spa Touch

Třicet let zkušeností a tisíce vyrobených vířivek – to přeci musí být někde znát. Proto rádi nabízíme vířivky od španělského výrobce Aquavia Spa. Nabízí širokou produktovou řadu vířivek v samostatně stojícím i vestavěném provedení, moderní design a technologie, a to vše za přiměřenou cenu.

Domácí vířivka Touch má 3 místa se dvěma lehátky a sedačkou. Rozložení masážních bodů je chytře navrženo pro tu nejlepší hydromasáž. Důraz byl kladen na masáž celé oblasti vašich zad, nohou i chodidel.

Užijte si doma dokonalou masáž, kdykoli se vám zamane.

Rozměry: 216 x 166 x 74 cm
Barva: šedá + vnější obložení Thunder
Wi-Fi dotykový panel díky kterému lze vířivku ovládat přes mobilní telefon
Bluetooth audio s možností ovládání pomocí Bluetooth

Rezervujte si termín návštěvy v našem wellness showroomu

Vybíráte-li vířivku, nenechte si ujít možnost vyzkoušet si naše dva tipy. Kontaktujte nás a domluvte si termín, který vám bude vyhovovat. Poradíme vám s výběrem i jiných typů vířivek.

A kromě vířivých van u nás v Showroomu v Praze Uhříněvsi najdete i 8 druhů saun a infrasaun, ochlazovnu a parní kabinu, které lze také vyzkoušet. Těšíme se na vás!

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10