Wellness Vision

Představujeme vám naši nejnovější infrakabinu, která je dostupná ve 2 barevných provedeních a 3 rozměrových verzích. Je kombinací unikátních reliéfních saunových desek a pravého dřeva. Má jemné infračervené teplo vyzařující z léčivých infrazářičů Vitae. A to vše v tvarově čistém moderním designu.

Infrakabina pro ty, kdo se spokojí jen s tím nejlepším

Nové infrasauny Sunrise/Sunset představují smělý krok do budoucnosti. Odvážně totiž kombinují nejmodernější materiály dneška: sklo, pravé dřevo a saunové desky Saunaboard.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset

Když jsme začali pracovat na designu této novinky, chtěli jsme, aby výsledkem byla sauna, která se bude lišit od všech ostatních. Chtěli jsme vybočit z řady všech klasických dřevěných kabin, které mohou být na první pohled podobné jedna druhé.

Přáli jsme si infrasaunu, která bude zcela jiná a originální. Krásná, pohodlná a plná nejlepších technologií, které budou své majitele dokonale hýčkat. Milujeme výzvy. Rádi se ubíráme neprošlapanými cestami, udáváme směr a trendy.

Naše nová infrasauna Sunrise/Sunset - saunová deska Saunaboard

Unikátnost této infrasauny spočívá v tom, že dřevo je použito jen na vnitřní konstrukci a na doplňky. Boční stěny jsou tvořeny kombinací bezpečnostního kaleného skla a saunových desek Saunaboard. Z těch je i zadní stěna, dveře jsou skleněné a mají magnetický zámek.

Saunové desky Saunaboard, které pro naše sauny používáme, jsou vyrobeny sendvičovým způsobem. Což znamená, že vnitřek každé desky je z pravého osikového dřeva a liší se jen vnější povrch desky. Ten může být vyroben z několika desítek dekorů – ať už to je dýha exotického dřeva, kámen nebo například slisované alpské seno.

To, že je použito pro desky Saunaboard pravé dřevo, je nesmírně důležité. Tím je totiž zajištěno důležité mikroklima uvnitř infrasauny i její vlastnosti. Znamená to také, že tomuto materiálu nevadí horko ani vlhkost a je naprosto zdravotně nezávadný.

Dlouho jsme přemýšleli o tom, jaký strukturovaný dekor ze široké nabídky Saunaboard pro novou infrasaunu zvolit. Nakonec jsme vybrali dvě základní barvy, které nás všechny provázejí celý život: černou a bílou.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset

A stejně jako nic není jen černé nebo bílé, jsou infrasauny Sunrise/Sunset kombinací těchto dvou barev. Sunrise představuje svítání, Sunset naopak západ slunce.

Sunrise i Sunset je jen ukázka mnoha možností, které pro design saun nabízí desky Saunaboard. Jejich nabídka barev i dekorů je mnohem širší, než zde prezentovaná černá a bílá. Pokud vás možnosti saunových desek zaujaly, zastavte se u nás a nahlédněte do vzorníků.

Pro malá i velká wellness nebo do každého bytu

Rozměrově nabízíme (alespoň zatím) infrasauny Sunrise/Sunset ve 3 velikostech. Ta nejmenší, která je určena pro jednu osobu, se vejde do prostoru 120 x 120 centimetrů a její výška je vždy 209 centimetrů.

Sunrise/Sunset pro dvě osoby má rozměry 170 x 120 cm a pokud potřebujete infrasaunu pro tři, nabízíme ji i ve velikosti 210 x 120 cm.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset

Výhodou každé infrasauny je to, že pro svůj provoz nepotřebuje odvětrání ani přívod čerstvého vzduchu. Tím se liší každá infrasauna od klasické finské sauny.

Proto můžete Sunrise/Sunset umístit do jakékoli místnosti – třeba do ložnice, chodby nebo do komory. Na zemi můžete mít jakoukoli podlahu: parkety, dlažbu, linoleum nebo třeba perský koberec. Protože infrasauna neprodukuje teplo, na tom, co máte na podlaze nezáleží. A stačí jí obyčejná zásuvka 220 V.

To nejpohodlnější ovládání se spoustou možností

Jak už jsme napsali, má Sunrise/Sunset dvě barevné verze, které se liší použitím bílých a černých saunových desek. A protože si potrpíme na detaily, má Sunrise na bílé zadní stěně bílý ovladač a Sunset na černé zadní stěně černý ovladač.

Stejně takové rozdíly jsou například na madlech dveří obou typů sauny nebo jsou barevně přizpůsobeny i panty dveří. Vše perfektně ladí.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset - dbáme na každý detail

Ale zpět k tomu, jak se tato infrakabina ovládá.

Luxusní infrasauna si zaslouží prémiový ovladač – regulace EOS Infratec Premium splňuje i ty největší nároky. V jeho středu najdete přehledný podsvícený display a pod ním 5 tlačítek, u kterých vždy budete vědět, co znamenají.

Ovládání je tak snadné a intuitivní, že ani nebudete muset hledat manuál. Ale pokud si rádi čtete, samozřejmě vám ho k sauně přibalíme.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset - regulace EOS Infratec Premium

Regulace umožňuje nastavit teplotu v kabině, určit dobu po kterou budou infrazářiče zapnuté, ovládat osvětlení a nastavit výkon předních i zadních infrazářičů. Kdykoli lze snadno vypnout a zapnout lýtkový zářič.

Na displeji se zobrazuje aktuální čas, doba provozu, nastavená teplota a grafické symboly, abyste v každý okamžik měli přehled o všech důležitých nastaveních.

Hudbu prosím! A víc páry!

Již ve standardní výbavě Sunrise/Sunset budete mít reproduktory s Bluetooth konektivitou. To znamená, že si budete během saunování moci pouštět vaši oblíbenou hudbu – z mobilního telefonu, počítače nebo přes služby jako Apple Music či Spotify.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset se zářiči Vitae

Na přání vám kabinu vybavíme aktivním výparníkem Infrasteam, který produkuje horkou páru. Je to nesmírně návyková věc – pára zvyšuje vlhkost vzduchu, což znamená, že se vám bude mnohem lépe dýchat a zároveň má pozitivní vliv na horní cesty dýchací.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset se zářiči Vitae

Do vodní lázně pak lze snadno přidat vonné esence a ty společně s párou příjemně rozvoní celou infrasaunu. Třeba po horské borovici nebo po eukalyptu. Stiskem tlačítka tak ke všem pozitivním účinkům infrasauny přidáte i aromaterapii.

Zbavte se únavy a nakopněte svůj imunitní systém

Největší výhodou infrasauny je to, že ji může využívat každý a po celý rok, bez ohledu na věk či zdravotní stav. Stačí kousek volného místa a proměníte svůj domov v rehabilitační centrum.

Stačí se saunovat 30 minut dvakrát týdně a zanedlouho budete cítit, jak se vám vrací energie a posiluje imunitní systém.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset se zářiči Vitae

To vše díky speciálním infrazářičům Vitae, kterými je tato infrakabina vybavena. Jako jedny z mála na trhu dokáží vyzařovat celé spektrum infrazáření (IR paprsky A + B + C), tj. jejich infračervené záření je nejpodobnější opravdickému sluníčku. Navíc produkují i příjemně nažloutlé světlo, což oceníte hlavně v zimě, kdy je venku slunečních paprsků nedostatek.

Naše novinka - infrasauna Sunrise/Sunset

Další předností zářičů Vitae je extra rychlý start. Nemusíte čekat, než se rozehřejí: stačí stisknout tlačítko ON a během vteřiny jedou na 100 % výkon. A to umí málokterý infrazářič!

Přijďte si Sunrise/Sunset vyzkoušet

Kvalitní infrasaunu si člověk kupuje jednou za život. Proto je důležité vybírat pečlivě a sebekrásnější obrázek nemusí stačit. Přijďte si Sunrise/Sunset nezávazně prohlédnout a vyzkoušet do našeho Showroomu.

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10