Wellness Vision

Náš wellness showroom je, v souladu s nařízením vlády ČR ohledně opatření proti šíření koronaviru, od 22. října do 3. prosince dočasně uzavřen. Všechny naše ostatní služby, včetně výroby a montáže či kalkukací, fungují normálně. Aktuální informace vždy zveřejníme na tomto místě.

Poptávky a kalkulace wellness probíhají ve zcela standardním režimu. Pište nebo volejte, co vám vyhovuje více. Normálně funguje i naše výroba, zásob máme dostatek a stále nakupujeme další.

Návštěvy u zákazníků (např. kvůli zaměření atd) jsou po předchozí komunikaci s našimi kolegy obchodníky možné. Samozřejmě, že všechna doporučená bezpečnostní pravidla budeme dodržovat v maximální míře a moc vás prosíme o totéž.

Montáže zakoupených wellness produktů probíhají bez omezení. Vždy vás budeme předem kontaktovat, abychom se dohodli, zda domluvený termín platí. Budete-li v karanténě, prosíme, buďte ohleduplní a nahlašte nám to.

Pokud se budete chtít na cokoli zeptat, nebojte se nám zavolat, rádi poradíme nebo probereme co budete potřebovat. Volejte zdarma na tel: 800 433 433

Opatrujte se a buďte zdraví!

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10