Wellness Vision

Aquavia Spa je největším výrobcem vířivek v Evropě a vířivé vany vyrábí nedaleko Barcelony již od roku 1988. Aquavia Spa cílí na moderní design, ergonomickou a terapeutickou úroveň každého nabízeného modelu. Nabízí široký výběr modelových řad pro soukromé i pro veřejné realizace. Jejich vířivky představují vrchol v kvalitě, funkčnosti a technické spolehlivosti.

Kvalita a další hodnoty značky

Politika jakosti Aquavia Spa se nesoustředí jen na konečný produkt, ale zahrnuje celý proces výroby – od návrhu, výroby, distribuci a péči o zákazníka. Samozřejmostí jsou certifikace ISO, kontrola kvality a označení CE pro nejpřísnější evropské normy.

U vířivky Aquavia Spa máte zkrátka jistotu, že si kupujete dokonale funkční produkt i veškerou péči výrobce po celou dobu jeho životnosti.

Užijte si relaxaci ve vířivce Aquavia Spa

Design těchto španělských vířivek vyniká krásou a elegancí na pohled i co se vnitřního uspořádání a pohodlí týče. Každé sedadlo i umístění trysek a vstřikovačů je promyšlené do nejmenšího detailu a nemají na starosti nic jiného, než aby vám poskytly úplný a nepřekonatelný pocit pohody.

Abyste měli klidné spaní po mnoho let, nabízí Aquavia Spa ke svým vířivkám, jako jeden z mála výrobců, speciální prodloužené záruky:

  • 15 let na konstrukci
  • 5 let na akrylové povrchy
  • 2 roky na komponenty

Konstrukce a rám vany

Všechny vířivky Aquavia Spa mají robustní kovové rámy, které zajišťují dlouhou životnost a bezproblémovou nosnost. Rám má speciální povrchovou úpravu, díky které odolává nepřízni počasí v případě venkovní instalace.

Španělská vířivka Aquavia Spa

Vířivky série Aqualife, Premium i Exclusive dodáváme se základnou z ABS, která slouží jako izolace a dokonale zabraňuje teplotním ztrátám díky vzduchové kapse, která se vytvoří uvnitř pláště.

Španělská vířivka Aquavia Spa

Systém Nordic insulation účinně šetří energii při extrémně nízkých teplotách, zvláště v horských oblastech.

Doplňková izolace ECO SPA efektivně snižuje celkové náklady na provoz a to až 60 % a zajišťuje bezproblémový chod technologie vířivky i při nízkých teplotách až – 25 °C.

Masážní trysky pro tu nejdokonalejší masáž

Cílem relaxace ve vířivkách Aquavia Spa je účinná masáž celého těla. Proto má každá z trysek svoji specifickou funkci a působí na jednotlivé masážní body lidského organismu.

Rozmístění masážních trysek u vířivky Aquavia Spa

Každé lehátko obsahuje speciální rotující masážní trysky, které mají lipoaktivní účinek a odstraňují nečistoty a odumřelé částečky pokožky. Pomáhají v boji proti celulitidě a pozitivně působí na zádové partie a svaly na nohou.

Promyšlené rozmístění trysek poskytuje stálou vysokotlakou mikromasáž každé části těla a zmírňuje tak bolest a únavu.

Rozmístění trysek u vířivky Aquavia Spa

Druhy masáže:

  • Cirkulační drenážní masáž: zpevňuje pokožku a příznivě působí na její mladistvý vzhled
  • Antistresová masáž: trysky vytváří kruhy na každém z masážních bodů, což přispívá posílení partií, které mají na starosti lepší držení těla a zmenšuje bolest svalů
  • Reflexní masáž nohou: chodidla na sobě mají tlakové body, jejichž masáž pomáhá utišit bolest svalů a kloubů. Tento typ masáže vám zajistí perfektní relaxaci a kvalitní spánek v noci.
  • Masáž šíje: energická masáž v oblasti krční páteře, která uvolňuje namáhané krční a ramenní svaly
  • Bublinková masáž: trysková masáž, která pomocí tisíců drobných vzduchových bublinek lehce masíruje každé místo na vašem těle, což vytváří příjemný pocit relaxace a pohody

Filtrace a údržba vody

Vířivky Aquavia Spa mají účinný samostatný filtrační systém Silent Pump, který se vyznačuje nízkou spotřebou energie a tichým chodem.

Španělská vířivka Aquavia Spa

Většina konkurenčních vířivek používá stejné čerpadlo pro masážní okruh i filtrování vody. Systém Silent Pump je však pro filtraci vody zcela oddělen. To vše přispívá k tomu, abyste si svoji masáž užili v tichu a křišťálově čisté vodě.

Údržba vody technologií Clean Water prostřednictvím filtračního systému vířivky vhání ozón do vody. To pomáhá vodu čistit a zároveň neutralizovat usazeniny ve vodě, jako např. mýdlo, tělové oleje a další organické a anorganické látky. Po skončení filtrace se generátor ozónu sám automaticky vypne. Systém Clean Water nevyžaduje žádnou údržbu a šetří tak váš čas.

UV terapie – už žádný pach chlóru a podrážděné oči

Vířivky Aquavia Spa minimalizují používání chemikálií pro úpravu a desinfekci vody. Systém desinfekce proto využívá UV záření, které ničí bakterie, nežádoucí látky a řasy přítomné ve vodě.

Jedná se o bezpečnou a účinnou desinfekční metodu, která je šetrnější k vaší pokožce, očím i k životnímu prostředí.

Španělská vířivka Aquavia Spa

Ovládání, které zvládne i malé dítě

Všechny modely vířivek Aquavia Spa se ovládají pomocí řídící jednotky Balboa, která umožňuje přehledně a snadno nastavit základní funkce i programy.

Řady vířivek Premium a Exclusive mohou být vybaveny dotykovým ovládáním, které je kompatibilní s WiFi technologií. Díky tomu lze vířivky ovládat pomocí mobilního telefonu iPhone nebo Android.

Exkluzivní obložení Woodermax

Elegantní, na pohled luxusní a příjemně hladký na dotek. Takový je obklad Woodermax z vysokotlakého laminátu, který zajišťuje dlouhou životnost bez vzhledových změn.

Španělská vířivka Aquavia Spa

Woodermax dodáváme ve 3 typech povrchů:

  • Walnut / Thunder: připomíná přírodní ořechové dřevo a je vhodný pro venkovní prostředí
  • Grafit: střízlivý a elegantní povrch vhodný pro moderní interiéry

Ale to není vše. Woodermax nabízí také bezšroubový upevňovací systém, takže lze obložení vířivky snadno demontovat bez použití nářadí a vytvořit tak přístup k technologii vířivky pro účely údržby.

Užijte si ve výřivce Aquavia Spa

Barevná terapie světlem, aromaterapie i příjemná hudba

Každá z vířivek Aquavia Spa je vybavena LED barevným osvětlením. U vyšších řad vířivek lze za příplatek získat dekorativní systém osvětlení Colour sense (5 osvětlujících bodových světel a 16 světel zabudovaných v obložení) a systém Pure Line Lighting (synchronizovaný systém osvětlení vířivky).

Pro maximalizaci relaxačního účinku lze vířivky vybavit systémem aromaterapie, která spočívá ve vstřikování vonných esencí do okruhu vzduchových trysek.

Španělská vířivka Aquavia Spa

Hudební systém Surround Bluetooth Audio vás zavede do jiného světa pocitů díky čtyřem reproduktorům a subwooferu. Tato volitelná výbava umožní přehrávání vaší oblíbené hudby z jakéhokoli Bluetooth zdroje nebo chytrého telefonu.

O kvalitě značky Aquavia Spa se můžete nezávazně přesvědčit i v našem wellness showroomu. Dohodněte si s námi termín vaší návštěvy předem a my vám zajistíme úplné soukromí.

 

Chci ceník vířivek Aquavia Spa

Technické detaily vířivek Aquavia Spa
CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10