Wellness Vision

Relaxujte a odpočívejte v moderních vířivkách, které byly navrženy českými designéry a jejichž kompletní výrobu mají na starosti šikovné české ruce. Poctivá práce a individuální přístup ke každému zájemci již 20 let charakterizují značku Caretta Spa stejně, jako vysoká kvalita všech modelů vířivek, které se rodí v kotlině pod Beskydskými horami.

Ruční výroba vířivky vašich snů

Vířivky Caretta Spa se nevyrábí jako na běžícím pásu. Naopak. Výroba se soustředí na individuální zakázky, pečlivou práci a řemeslnou šikovnost našich lidí. Teprve až se rozhodnete, jakou bude mít vaše budoucí vířivka výbavu, barvu a řešení, pustí se v Caretta Spa do práce.

České vířivky Caretta Spa

Vybírejte z nepřeberného množství masážních systémů a zesilte účinky masáže funkcí Turbo. Přizpůsobte si vzhled, design i barvu skořepiny vířivky. Odpočívejte v horké lázni za zvuků oblíbené hudby nebo si užívejte jednoduchou správu systému vířivky přes internet.

Užívejte si relax ve vířivkách Caretta Spa

Možností, jak si vířivku vybavit, je opravdu mnoho. Ale nebojte – celou konfigurací vaší vířivé vany vás rádi provedeme, poradíme a doporučíme řešení, které bude vás i vaše nejbližší dokonale hýčkat.

 

Průzračně čistá voda je to nejdůležitější

O kvalitě vířivky a o tom, jak si budete každou koupel užívat, vždy rozhoduje čistota vody. Jen křišťálově čistá a voňavá voda bez jakéhokoli zápachu vás bude lákat ke koupání a odpočinku. To je důvod, proč Caretta Spa dává mimořádný důraz na svůj originální a unikátní systém filtrace.

Chytrá elektronika u vířivek Caretta Spa zcela automaticky hlídá a řídí propracovaný filtrační systém. Odpadne vám i starost o periody čištění filtru a doplnění sanitačních prostředků – systém Digital 4 vás na tyto úkony spolehlivě včas upozorní.

České vířivky Caretta Spa

Každou vteřinu prochází voda ve vířivce speciální kartuší nebo pískovou filtrací. Poté se vrací na dno vířivky několika tryskami tak, aby průběžně docházelo k perfektnímu promíchání. Řídící systém umožňuje nastavit filtrační cykly v přesných časech, což umožňuje využívat cenově výhodnějších nočních tarifů elektrické energie.

Čím menší bublinka, tím lepší masáž

V klasických vířivkách mají standardní vzduchové bublinky velikost kolem 2.500 mikronů. A protože jich jsou ve vodě statisíce, umíte si určitě představit, jak skvěle se postarají o masáž každičkého kousku vašeho těla.

Ale nám obyčejné bublinky nestačily.

Každou kyslíkovou bublinku jsme pomocí speciálního systému MicroSilk zmenšili na velikost 50 mikrometrů.

Znamená to, že ve srovnání s obyčejnou bublinkou je tedy ta naše 50 krát menší.

České vířivky Caretta Spa

Díky tomu kyslík lépe proniká do všech pórů vaší pokožky, odvádí z ní více nečistot a napomáhá k mnohem většímu masážnímu efektu. Kromě toho MicroSilk bublinky posilují kardiovaskulární systém, odbourávají stres a výrazně více prokrvují pokožku.

Během koupele v teplé vodě nasycené drobnými bublinkami kyslíku dochází ke zvýšení hladiny kolagenu a serotoninu. To má za důsledek napnutou, čistou, perfektně hydratovanou a mladistvě vyhlížející pokožku.

Úžasně tichý provoz, který nikdy neruší

Vsadili jsme vše na dokonalé ticho. Nekompromisně. Aby vás při odpočinku nic nerušilo. Proto mají vířivky Caretta Spa extrémně účinnou dvouplášťovou izolaci a speciální tichá čerpadla. Hluk zůstává tam, kam patří.

Pokud budete chtít ve vířivce něco slyšet, určitě to nebude hlasité hučení čerpadla ale hudba, která vám pomůže k hlubší a kvalitnější relaxaci.

Užívejte si relax ve vířivkách Caretta Spa

 

Protože hudba k odpočinku neodmyslitelně patří, vyvinuli jsme propracovaný systém ozvučení, který jsme nazvali Blue Trans Surround Sound system.

Jedinečnost řešení Caretta Spa spočívá v instalaci VBR transducerů (generátorů impulsů) přímo do skořepiny vířivky. Hudební impulsy se přenáší celou skořepinou přímo do vody a vy je tak vnímáte celým tělem. Ale pozor – je to neuvěřitelně návykové!

Jako zdroj hudby slouží váš domácí audio systém nebo mobilní telefon, propojení se děje prostřednictvím Bluetooth rozhraní vířivky.

Vířivky s aromaterapií a chromoterapií

Systém pro novou generaci aromaterapie jsme nazvali Cass. Funguje tak, že dávkuje aroma (esenciální vůni) v plynném skupenství přímo do bublinek, které prostupují vodní lázní.

Užívejte si relax ve vířivkách Caretta Spa

Intenzitu i druh vůně lze jednoduše a libovolně měnit. Můžete si tak užívat koupele ve voňavé meduňce, zklidnit se pomocí levandule nebo osvěžit rozmarýnem.

Chromoterapie využívá barevné osvětlení vířivky a posiluje tak její pozitivní účinky na lidský organismus.

Aby byly náklady na provoz vířivky co nejnižší

Podstatným kritériem pro výběr vířivky jsou provozní náklady. Ty mohou, zvláště u venkovní vířivky, během roku narůst do nepříjemně vysokých rozměrů.

Proto vířivky Caretta využívají nejmodernější technologie a inteligentní systémy, které mají za úkol náklady na celoroční provoz minimalizovat.

Vířivky CarettaSpa využívají odpadní teplo. Princip funguje podobně jako v termosce, do které si v zimě naléváte horký čaj, aby nevychladl. Na vnitřních částech povrchu vířivky je umístěna speciální tepelná izolace, která uzavírá zachycené teplo a odvádí jej zpět do vody. Zároveň zabraňuje přístupu chladného vzduchu z okolí.

Užívejte si relax ve vířivkách Caretta Spa

Celkový efekt násobí unikátní zesílený tepelně–izolační kryt, který zabraňuje úniku až 90 % tepla skrz vodní hladinu.

Kdykoli to je možné, využívá vířivka Caretta Spa na úspory zaměřený Eco program. Ten automaticky ohřívá vodu ve vířivce na principu monitorování okamžité teploty. Řídící systém průběžně udržuje teplotu vody, kterou si uživatel nastavil. Primárně vodu ohřívá elektrický výměník, ale ohřev probíhá i sekundárně, pomocí odpadního tepla agregátů přímo pod vířivkou. Tím dochází k výrazné úspoře drahocenné elektrické energie.

Modely vířivek

Výrobní program Caretta Spa obsahuje modely vířivek pro domácí i veřejné použití, včetně programu individual, kdy vířivka vzniká zcela individuálně, na základě vašich potřeb a přání. Podobně, jako když si u krejčího objednáte ušití obleku na míru.

České vířivky Caretta Spa

Vířivky Caretta Spa:

  • Club 250 (vířivka určená pro hotely, penziony nebo wellness)
  • Infinité (až 5ti místná vířivka s vysokou mírou individualizace)
  • Tempesta (klasická rodinná vířivka v mnoha variantách)
  • Gemino (vířivka pro romantické koupele ve dvou)
  • Delirio (nová modelová řada X-position s variabilním uspořádáním)
  • Colosseo (elegantní a cenově dostupná vířivka z řady X-position)

Kvalitu, pohodlí i provedení českých vířivek Caretta Spa si můžete osobně a nezávazně vyzkoušet na vlastní kůži v našem wellness showroomu. Abychom vám mohli zajistit úplné soukromí, rezervujte si termín své návštěvy předem.

 

Chci ceník vířivek Caretta Spa

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10