Wellness Vision

Moderní, často sedavý a překotný životní styl s sebou nese mnoho negativních důsledků pro naše zdraví. Pokud se vám bolesti zad, přetížené svaly nebo únava či pocit vyhoření zatím vyhýbají a pro své tělo a duši cíleně nic neděláte, stačí počkat pár let. Lidské tělo je skvělé, vydrží hodně, ale potřebuje péči a pravidelný odpočinek.

1. důvod: Posílíte zdraví, zbavíte se chřipek, bolestí svalů, budete fit!

Hlavní důvod, proč si lidé pořizují wellness je ten, že chtějí něco udělat pro své zdraví. Wellness procedury totiž mají velmi široké spektrum působnosti a zdravotních výhod pro lidský organismus.

Finská sauna má například pozitivní vliv na termoregulační systém těla, posiluje imunitu, zbaví vás častých chřipek, rýmy a nachlazení, zmírňuje bolesti kloubů a svalů, zmenšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a snižuje stres.

Hledáte-li prevenci proti revmatu nebo pokud trpíte častými onemocněními horních cest dýchacích, pomůže vám parní kabina. Má pozitivní vliv i na různé nemoci nosohltanu, urychluje metabolismus, horká voňavá pára čistí pleť a budete se v ní cítit skvěle.

Pravidelná hydroterapie ve vířivce (někdy se jí také říká whirlpool) dokonale uvolní namožené a bolavé svaly, posiluje krevní oběh, hydratuje a omlazuje pokožku a krásně se v ní odpočívá.

Pořiďte si svoji vlastní vířivku

Projděte se po Kneippově chodníku a dopřejte svým chodidlům účinky střídavé horké a ledově studené koupele. Posílíte imunitu, budete otužilejší, zlepšíte prokrvení celého těla a zbavíte se pocitu studených nohou.

Relaxujete v odpočívárně za zvuků tlumené hudby, nechte působit a rozvinout účinky předešlé procedury. Odpočinek je nejdůležitější a poslední část wellness, díky kterému se budete cítit jako znovuzrození.

2. důvod: Dávkujte si štěstí, kolik zrovna potřebujete!

Štěstí se prý nedá koupit. Ale naštěstí máte domácí wellness a procedury, které prokazatelně dokáží v lidském organismu spustit procesy vedoucí k vylučování serotoninu (hormon dobré nálady) a endorfinu (hormon štěstí). Pokaždé, když budete chtít.

Nezní to báječně? Stačí stisknout tlačítko v sauně nebo ve vířivce a rychle zapomenout na starosti všedního dne. Finové například říkají, že v sauně plyne čas pomaleji – a něco na tom bude.

Díky wellness se dokážete postarat nejen o fyzickou schránku svého těla, ale také o svoji psychiku.

Domácí saunu si užívejte se svými přáteli

3. důvod: Ráno, večer, v pondělí nebo v sobotu – relaxujte a odpočívejte, kdykoli chcete. Tohle wellness vám nikdo nezavře.

Vzpomínáte, jak Vláda ČR svým nařízením ohledně Covidu ze dne na den zavřela všechna veřejná wellness, sauny, bazény a vodní světy?

Vaše vlastní wellness nemá otevírací dobu a nikdo vám ho nezavře.

Zklidněte svoje tělo a mysl ve své sauně

Navíc, když si chcete užít masáž ve vířivce, nemusíte se nikam složitě trmácet autem – stačí udělat pár kroků u vás doma a na displeji navolit ten správný program masáží.

Svoji vlastní finskou saunu si můžete zapnout i když se pozdě v noci vrátíte unaveni z práce nebo si dáte rychlých deset minut v infrasauně před snídaní. Je to jen na vás.

4. důvod: Vše jak jste si vysnili. Funkce jaké opravdu potřebujete a vzhled, který ladně kopíruje design vaší domácnosti.

Váš splněný sen. Ať už máte rádi moderní styl nebo dáváte přednost tomu tradičnímu, vaše domácí wellness bude přesně takové, jaké chcete.

Do vašeho domu, zahrady či bytu zapadne jako správně vybraný díl puzzle.

Užívejte si relax ve svém domácím wellness

Wellness na míru začíná ve vašich představách a je omezené jen vašimi prostorovými možnostmi a rozpočtem. Naši odborníci s vámi proberou vaše přání a doporučí konkrétní řešení, které bude splňovat všechny požadované parametry. Ať už to je výběr procedur, volba vhodných materiálů nebo uspořádání jednotlivých wellness zón.

Inspiraci můžete najít v několika našich předchozích realizacích.

5. důvod: 100 % soukromí a čistota

Asi existují lidé, kteří ve wellness milují velkou společnost různých lidí a nemají problém se před nimi svléknout. Málokdo má rád pohled na ostatní zpocené lidi v sauně a mačkání tělo na tělo.

Tohle vše vás domácím wellness nemusí trápit. Jste v něm sami nebo jen s tím, koho si sami pozvete.

Relaxujte a odpočívejte

6. důvod: Wellness zvýší hodnotu vaší nemovitosti

Ať už budete mít venkovní wellness na zahradě nebo v domě či bytě, stoupne hodnota vaší nemovitosti.

Navýšení bude vždy vyšší než částka, za kterou jste wellness pořídili. V tomhle nemůžete prodělat, zvláště nyní, v době růstu cen nemovitostí. Navíc, pokud byste v budoucnu chtěli tu svoji prodat, lépe vybavená domácnost se vždy lépe prodává. To vám potvrdí každý, kdo se pohybuje v oblasti realitního trhu.

Cesta k vlastnímu domácímu wellness je snadná.

Stačí nás kontaktovat a my zařídíme všechny další kroky. Navíc si můžete v našem wellness showroomu nezávazně prohlédnout a vyzkoušet všechny wellness procedury na vlastní kůži – od sauny, přes vířivku až po parní kabinu. Těšíme se na vás!

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10