Wellness Vision

Květnové dny otevřených dveří dopadly tak skvěle, jak jsme si všichni během jejich přípravy a plánování přáli. Počasí jako na objednávku, spousta zájemců, mnoho otázek a odpovědí – byli jsme nadšeni! Věříme, že stejně spokojení od nás odcházeli všichni návštěvníci. A pokud jste se našich Dnů otevřených dveří nemohli zúčastnit, zde je malá reportáž o tom, co bylo k vidění a jaké 2 nové sauny jsme představili.

Světla svítí! Kamna topí! Sprcha sprchuje!

Pravda, to všechno každý vidí a hlásit se to nemusí, ale než přijde první návštěvník, musí vše fungovat ještě lépe, než kdykoli předtím. Vůně vonných esencí v parní kabině musí být mnohem intenzivnější, sklo ještě průzračnější a barevné světlo ještě barevnější. A proto jsme si tentokrát přivstali a vše raději několikrát zkontrolovali.

Den otevřených dveří 2019

Ve vnitřní části showroomu jsme už brzy ráno roztopili všechny finské sauny, infrasauny i vzorovou parní lázeň. Rozsvítili jsme barevná světla v luxusní šnekové sprše, která slouží i jako ochlazovna po saunování a začali připravovat občerstvení.

 

Venkovní showroom také od pátečního rána šlapalo jako na drátkách. Ostatně, jako každý den. Luxusní vířivka Strato má skvěle promyšlené otevírání krytu, takže jeho otevření zvládla i dcera našeho pana ředitele. My ostatní jsme naposledy naleštili chromované prvky a displeje domácí vířivky Touch i rodinné české vířivky Tempesta.

Nejsložitější byla příprava venkovního saunového domu Puutalo. V něm se totiž topí v saunových kamnech postaru – dřívím. O to je však teplo příjemnější a pohledu do plápolajícího ohně se v horku sauny nic nevyrovná.

Den otevřených dveří 2019

Venku také na všechny návštěvníky čekalo jedno z našich překvapení – zcela nová zahradní sauna Native. A tu si představíme nejdříve:

Horká novinka č. 1 – venkovní finská sauna Native

Venkovní sauny jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Konstrukčně vycházejí z tradičních interiérových saun, ale mají zesílené stěny, strop a podlahu. Navíc je také přidána tepelná izolace, u naší sauny má tloušťku až 8 cm. Díky tomu si můžete saunování užívat i v těch největších zimních mrazech.

venkovní sauna Native

Zvenku jsou stěny sauny obloženy širokými palubkami z masivního cedrového dřeva, které jsou napuštěné teakovým olejem.

Největší krása vás ale čeká uvnitř: stěny jsou obložené kartáčovanou THERMO olší. To je úplná novinka v naší nabídce. Olše je sama od sebe nádherná a naši truhláři ji navíc ručně okartáčovali – mnohem více tak vynikne nádherná a jedinečná kresba dřeva.

venkovní sauna Native

Venkovní finská sauna Native má 4 základní rozměry. Ty vycházejí z počtu lidí, pro které je určena. Ta nejmenší Native má půdorys 180 x 160 cm. Pokud vám ani jeden z našich typizovaných rozměrů nevyhovuje, není problém zahradní saunu vyrobit v jiné velikosti.

Bez venkovní sauny si svoji dokonalou zahradu užijete sotva napůl. To říkáme na základě vlastní zkušenosti. Přijďte si do našeho showroomu prohlédnout saunu Native na vlastní oči!

 

Nová Glassy – naše nejlepší infrasauna je ode dneška ještě krásnější

Zdá se vám naše tvrzení v nadpisu příliš odvážné? Infrasaunu Glassy řadíme v naší nabíce infrakabin úplně nejvýše. Koukněte na následující fotografie. A věřte, že naživo je tato prosklená kráska ještě hezčí.

Jen se podívejte: infrasauna Glassy může mít všechny stěny prosklené. A to buď bronzovým nebo čirým sklem. Jak si budete přát.

Dřevěné plochy infrakabiny jsou obložené luxusními deskami ROHOL s dýhou ze dřeva amerického ořechu.

Srdcem každé infrasauny jsou však infrazářiče. A tady jsme si dali mimořádně záležet: naše předváděcí Glassy je určena pro 1 sedící osobu a je tedy rozměrově velmi kompaktní. Přesto obsahuje plnou výbavu infrazářičů:

  • 2 přední zářiče
  • 2 zadní infrazářiče
  • 1 lýtkový infrazářič

Dříve používané infrazářiče Vitae jsme v naší Glassy poprvé nahradili absolutní novinkou – širokospektrálními infrazářiči Vitae Protect, které mají vylepšené vlastnosti:

  • mají zvýšenou odolnost proti vlhkosti (jsou tak vhodné i pro Bio-sauny)
  • vpředu mají speciální sklo s filtrem, které vylepšuje vlastnosti infrazáření

Zářiče Vitae Protect dosahují maximálního výkonu ihned po zapnutí. Tím šetří elektrickou energii, neboť nemusíte čekat několik minut, než bude infrasauna připravená.

Zářiče Vitae Protect

Infrasauny Glassy nabízíme ve 3 typových rozměrech. Nejmenší z nich je 120 x 110 cm a výška 207 cm. Stejně jako ostatní naše sauny a infrakabiny i Glassy můžete mít široce individualizovanou – a to jak velikostí na míru, tak výbavou podle přání.

Přijďte si top model luxusní infrasauny Glassy prohlédnout a vyzkoušet do našeho Showroomu!

 

Pokud byste i vy chtěli dostat VIP pozvánku na dny otevřených dveří, které budeme pořádat v budoucnu, napište nám váš email. Včas se vám s předstihem ozveme a pošleme vám pozvání.

Náš showroom však můžete navštívit kdykoli – na nic nečekejte a přijeďte k nám do Uhříněvsi. Budeme se na vás těšit!

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10