Wellness Vision

Studenou sprchu, polévání ledovou vodou z vědra nebo ochlazovací bazén zná asi každý, kdo byl alespoň jednou v sauně. Ochlazení ve sněhu nebo v ledu už ale asi zažilo o poznání méně saunérů. Ve Skandinávii nebo v Rusku je to sice běžná věc, ale v Česku se k němu jen tak nedostanete.
Pokud tedy nemáte sněhopád.

Už se nebudete chtít chladit jinak

Představte si, že vylezete vyhřátí ze sauny, vlezete do sprchy a začne na vás padat sníh nebo lehké kousky ledu.

Můžete si jen užívat pocit, jak zmrzlá voda ochlazuje vaše tělo, nebo nabrat sníh do ruky a nechat ho rozpouštět na rozpálené pokožce. Zchlazení není tak šokové, jako z bazénku nebo vědra, ale přesto je velmi účinné.

Sněhopád, ochlazovna od Wellness Vision

Ano, shora padá skutečný a čistý sníh…

Jakmile sníh dopadne na vaši horkou kůži, dostaví se takřka euforický pocit. Sprchu však můžete využívat i bez předchozího saunování. Ochlazení je skvělé pro vaše srdce a krevní oběh.

Nikdy bych nevěřil, jak může být ochlazení padajícím sněhem osvěžující a osvobozující! Po vlastním saunování se vždy cítím skvěle a plný síly. Ale po takovém schlazení – to je doslova jak znovuzrození. Fakt.

Užijte si saunování jako ve Finsku

Ochlazování ledem a sněhem neodmyslitelně patří ke skandinávským zemím. A díky sněhopádu zažijete atmosféru jako ve Finsku i u sebe doma. Sněhopád totiž snadno nainstalujete i do klasické sprchy.

Součástí vašeho wellness může být i celá sněhová místnost různých velikostí. Ať už pro vaši rodinu nebo přátele v domácím wellness nebo pro hosty ve veřejném wellness centru, sněhopád udělá z každé relaxace ve wellness neopakovatelný zážitek.

 

Chcete více informací o sněhopádu? Kontaktujte nás!

 

Fotogalerie k článku

 

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10