Wellness Vision

Koncem listopadu se v našem wellness showroomu v Praze – Uhříněvsi konal Den otevřených dveří. Těší nás, že této možnosti využilo tolik zájemců o naše produkty. Doufáme, že si každý návštěvník přišel na své, a že od nás všichni odjížděli spokojení. Pro vás, kteří jste se nemohli zúčastnit, zde přinášíme malou reportáž o tom, co vše bylo k vidění a vyzkoušení.

Vířivka Riviera spa s dálkovým ovládáním

Velký zájem byl o vystavenou německou vířivku Riviera Spa STRATO, jejíž předností je speciální termokryt, který, díky jeho promyšlené konstrukci, můžete proměnit v odpočívací lůžko až pro dvě dospělé osoby.

A nebyli by to Němci, kdyby nemysleli i na maličkosti, které ostatní výrobci přehlíží. U STRATO už nemusíte přemýšlet o tom, kam termokryt, při každém použití vířivky, odložíte. Vysunete speciální konzole a na ně kryt snadno položíte – přesně tak, jak je vidět v našem videu:

Naši kolegové otevírali a zavírali kryt i několikrát za hodinu a únava na nich nebyla znát – tak snadné to je. Zvládne to i malé dítě. Zkuste srovnat s jinou vířivkou. STRATO toho však nabízí mnohem více.

Skvělý nápad měl výrobce s ovládáním vířivky. Nastavení lze provádět prostřednictvím barevného displeje na okraji vířivky. Tak to je i u konkurenčních produktů. Takže, když chcete změnit například typ masáže nebo výkon trysek, musíte se táááákhle natáhnout přes celou vířivku…

Což leckomu přijde normální, ale jen do té doby, než vyzkouší dálkový ovladač, který výrobce Riviera Spa k whirlpoolu STRATO dodává – skvěle padne do ruky a hlavně – plave na hladině. Důležité prvky ovládání tak máte kdykoli na dosah a navíc si můžete užít legraci se svými dětmi nebo přáteli, při jeho lovení z vody.

Pokud vás tato luxusní vířivka zaujala, kontaktujte nás, zašleme vám další informace.

Horká novinka: kombinovaná sauna Edge

Luxusní finská sauna Edge není v naší nabídce úplně nová, ale tu původní jsme v Showroomu nahradili touto kráskou. Ta už má jak klasická elektrická kamna, tak vestavěné infrazářiče Vitae. Díky tomu může její majitel využít všech výhod finské sauny i infrasauny.

 

Sauny na míru – rozměrem i vybavením

Pokud jste někdy náš Showroom navštívili, další sauny a infrasauny jste již mohli vidět:

  • Sauna NATIVE s anatomickými opěrkami
  • Sauna GRAND s opěrkami z africké vrby abachi a LED osvětlením
  • Sauna MODUS s prosklenými dveřmi a solnou stěnou
  • Sauna FUTURE, která je plná moderních technologií
  • Infrasauna GRAND VITAE z masivního cedru a léčivými infrazářiči
  • Infrasauna ISV ze skandinávského smrku

 

Bohužel zájemců o náš Den otevřených dveří bylo tolik, že nebyl prostor a potřebné soukromí k tomu, aby bylo možné sauny vyzkoušet. Roztopené ale byly všechny. Přesto, pokud byste měli zájem, lze dohodnout termín, kdy budete mít potřebné soukromí k pohodlnému vyzkoušení kterékoli vystavené sauny.

Ochlazovací sprcha a parní lázeň

V rohu našeho ukázkového wellness se tak trochu krčí luxusní ochlazovací sprcha, která umožňuje několik sprchovacích programů. Od drobného mrholení až po silný proud padající vody. Kdybyste se na ní mohli podívat shora, od stropu, viděli byste, že má tvar šnečí ulity. Je krásná a nebude se vám z ní chtít ven.

Když zájemci otevřeli prosklené dveře parní lázně, vyvalila se na ně příjemně teplá pára a ucítili kořeněnou vůni – to vše díky technologii vyvíječe páry s aromaty. Ve stropě tlumeně svítily spousty drobných LED světel, které vytvářely dojem hvězdné oblohy.

A sedací keramické lavice byly samozřejmě vytápěné. Aby nestudily!

 

Všichni ven! Do venkovního saunového domu Puutalo!

Nejvíce lidí pohromadě bylo ve venkovní sauně Avalon, kterou jsme vestavěli do saunového domku Puutalo. Bylo to pochopitelné. Hned vedle něj totiž náš grill-mistr opékal jeden den kýty a druhý den selátko. Tak ano, není to zrovna dietní jídlo, ale do zimy, která ty dny venku panovala, se jako občerstvení pro návštěvníky, myslíme, hodilo ideálně. A nezbyl ani kousek!

V saunovém domě jsme topili dřevem v klasických saunových kamnech. Ten pohled do plamenů, v horku sauny, která je vyrobena z lipových fošen – to má opravdu něco do sebe, věřte nám.

Jestli jste Den otevřených dveří nestihli, a chtěli byste si naše wellness showroom prohlédnout, máte standardně možnost 5 dní v týdnu – od pondělí do pátku – od 9 do 17 hodin. Kontaktujte nás a rezervujte si termín prohlídky; po dohodě lze domluvit i jiný čas nebo den. Máme to tu pěkné, jen nafukovací balónky už budou chybět. Těšíme se na vás!

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10