Wellness Vision

Luxusní a nadčasové vířivky RivieraPool se navrhují i vyrábí v Německu od roku 1976. Pohodlí, kvalita provedení, vysoce elegantní design a špičková výbava jsou hlavními přednostmi všech značkových vířivek RivieraPool. Vybírat můžete hydroterapeutické vany splňující požadavky pro domácí i veřejné realizace, hotely, fitness centra a dokonce i pro výletní lodě.

Nejlepší technologie a stálá kontrola kvality výroby

Na počátku byla láska k detailu. Vířivky RivieraPool jsou charakteristické vlastní promyšlenou konstrukcí, důrazem na ruční práci a důslednou kontrolu každého pracovního kroku. Pečlivost hraje prim nejen při výrobě samotného pláště vířivky, ale především při výběru dodavatelů komponentů nebo při opracování a řezání takového dřeva, či při finálním leštění nerezových povrchů.

Německé vířivky RivieraPool

Výroba každé vířivky RivieraPool představuje dlouhou cestu, pečlivě vybrané komponenty, nejlepší materiály a dokonale provázanou účast mnoha profesí.

Protože přesně takto vypadá ona pověstná německá kvalita.

Německé vířivky RivieraPool

Filtrační systém pro vodu jako křišťál

Hospodárné a tiché čerpadlo pomáhá regenerovat vodu ve vířivkách RivieraPool 24 hodin denně. Během této doby vymění obsah vířivky až 120 krát. Filtrační patrona obsahuje miliony drobných pórů, které dokáží odfiltrovat i ty nejmenší částice, které do vody nepatří.

Výměna filtrační patrony je velmi snadná a stejně tak je jednoduché i její vyčištění.

Německé vířivky RivieraPool

 

SpaManager dokáže automaticky čistit i potrubí technologie vířivky. To se děje každé 2 až 3 měsíce v závislosti na frekvenci používání vířivky. I vyprázdnění bazénu je velmi snadné – stačí připojit zahradní hadici, protože vířivka obsahuje systém kompatibilní s přípojkami Gardena.

Protože v RivieraPool myslí i na ty nejmenší detaily, které však nakonec rozhodují o tom, jak vás bude vaše vířivka bavit.

Celý plášť vířivky z jednoho kusu

Plášť vířivky je vyroben z jednoho kusu vysoce kvalitního vícevrstvého polyesterového laminátu. Při výrobě se používá metoda ručního pokládání. Vnitřní bazén je pevně utěsněn k opláštění pomocí tvrdé PU pěny. To zajišťuje maximální stabilitu a v kombinaci s izolačním krytem vířivky je tak vytvořena dokonale tepelně izolovaná soustava.

Německé vířivky RivieraPool

Povrch vířivky je nalakován kvalitním dvousložkovým lakem, který je stejný jako ten z automobilového průmyslu. To znamená, že povrch vaší vířivky bude stejně odolný a snadno udržovatelný, jako je lak vašeho automobilu.

Materiál vířivky perfektně odolává vlhkosti i nízkým či vysokým teplotám. Díky tomu se skvěle hodí i pro venkovní použití.

Systém trysek

Vířivky vyhledáváme hlavně kvůli perfektní masáži. Proto jsme systém vybavili 2 samostatnými a vysoce výkonnými masážními čerpadly. Ta přečerpají 400 litrů vody za minutu. Pro lepší představu: je to podobné, jako by na vaše tělo někdo vylil každou minutu 80 kbelíků vody.

Německé vířivky RivieraPool

Prostřednictvím AirControls na ovládávacím panelu vířivky si dávkujete množství vzduchu ve vodním paprsku a tím i intenzitu masáže.

Všechny vložky trysek jsou snadno vyměnitelné a otvory jsou vyrobeny z kvalitní chromované oceli.

Sanitární akrylát nejvyšší kvality

Vnitřní bazén vířivky je vyroben z vysoce kvalitního sanitárního akrylátu. Je šetrný k vaši pokožce a nestudí. Je odolný proti každému počasí i mnoha chemikáliím. Plynulé a jemně oblé tvary jsou dosaženy vakuovým formováním. Povrch si zachovává dokonalý lesk a snadno se čistí.

Používaný akrylát je extrémně stabilní vůči UV záření, takže vaše vířivka bude vypadat jako nová i po mnoha letech.

Případné škrábance nebo poškození lze v případě potřeby snadno vyleštit nebo přepracovat. Každá naše vířivka obsahuje více než 40 let zkušeností s polyesterovými lamináty.

Německé vířivky RivieraPool

Vířivka, která šetří náklady

Vířivky RivieraSpa navrhujeme tak, aby byly maximálně úsporné. Využíváme kompletní izolaci vany, trysek i potrubí, standardně používáme horní kryt a filtrační systém šetřící energii.

Spočítali jsme, že naše vířivky potřebují při provozu filtrace pouze cca 2,5 kW elektrické energie.

Inteligentní topný systém

Naše vířivky jsou vybaveny topnou jednotkou Incoloy s výkonem 3000 W. Trvanlivost použitého materiálu se blíží vlastnostem titanu, takže je extrémně odolný a má vysokou životnost.

Německé vířivky RivieraPool

Ohřívač je v každé vířivce nejvíce zatěžovanou součástkou. Ohřívač je místo, kde nejdříve vyjdou najevo nesrovnalosti nebo úspory při výrobě. Pro maximalizaci jeho životnosti jsme navíc vyvinuli technologii Smart Sensor, kde měříme teplotu pomocí 2 senzorů přímo v ohřívači. Sledujeme i nedostatek vody nebo přebytek vzduchu či problémy s tlakem a případné problémy systém hlásí na displeji vaší vířivky.

Čistota a desinfekce

Časově řízený generátor ozónu standardně zajišťuje základní desinfekci vířivky. Přírodní a čistý ozónový plyn se mísí s proudem vody a stará se, aby byla vaše voda prostá od bakterií a cizorodých látek.

Německé vířivky RivieraPool

Ale samotný ozón nestačí. Proto doporučujeme používat i anorganický chlór ve formě tablet, které se vkládají do koše skimmeru.

Pro váš klid vodu ve vířivce vždy upravujeme ve 3 stupňovém systému: filtrace + ozonizace + další desinfekce.

Spa manager pro každou vířivku

Vířivky RivieraPool obsahují důmyslné ovládací centrum, které jsme nazvali Spa Manager. To reguluje jednoduše a bezpečně všechny funkce vířivky a zajišťuje iterakci jednotlivých komponent. Vám poskytuje zpětnou vazbu a informace jako např.

teplota vody, denní doba, hygienické funkce, diagnostické zprávy a provozní režimy.

Ovládací panel je snadno dostupný na okraji vířivky. Obsahuje jasně viditelný display a podsvícená ovládací pole pro snadnou obsluhu. Nemusíte se obávat o jeho poškození – je chráněn proti vodě, vlhkosti, teplotě, počasí i chemikáliím.

Německé vířivky RivieraPool

Modely vířivek

Výrobní program RivieraPool je přehledný a srozumitelný:

  • vířivky pro veřejná wellness s přepadem (vířivky Roman, Octagon…)
  • vířivky pro domácí wellness vestavěné i samostatně stojící (Wave, Strato, Roman…)
  • zcela nová generace vířivek Strato 2.1

Přijďte si kvalitu německých vířivek RivieraPool nezávazně vyzkoušet do našeho wellness showroomu. Přesvědčte se například, jak snadná je manipulace s vrchním krytem vířivky a jak se na něm dá pohodlně ležet. Rezervujte si termín své návštěvy, abychom vám mohli zajistit úplné soukromí.

 

Chci ceník vířivek RivieraPool

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10