Wellness Vision

Každé wellness, ať už soukromé nebo veřejné, musí splňovat tři nejdůležitější požadavky: musí být promyšleně funkční, energeticky nenáročné, ale především originální a krásné. A s tím vším nám hodně pomáhají výrobky rakouské keramičky Sommerhuber.

Když stačí 4 základní elementy

Rakouská rodinná manufaktura Sommerhuber patří právem mezi nejstarší evropské společnosti. Její historie se datuje až do roku 1491 a i v dnešní době se v ní keramické produkty vyrábějí podle tradičních postupů, i když s podporou nejmodernějších technologií.

Od roku 1843 je společnost ve vlastnictví rodiny Sommerhuber a dnes ji provozuje již pátá generace tohoto rodu. Hlavním sortimentem jsou kachle pro tradiční kamna a krby, ale hlavně designová velkoformátová a speciální keramika pro wellness & spa.

Výrobky Sommerhuber se vyznačují nejvyšší řemeslnou kvalitou, individualitou a vysokým podílem ruční práce. Každý keramický výrobek je samostatně odlit, opracován, opatřen glazurou a vypálen – to vše trvá kolem 36 hodin.

K vytvoření každého dokonalého produktu Sommerhuber se využívá výhradně přírodní cesty a 4 základních elementů: země, vody, ohně a vzduchu.

Kompletní produktovou řadu Sommerhuber lze vidět v Rakousku nedaleko hranic s ČR v jejich showroomu.

A my si dnes ukážeme, jak může vypadat dokonalé wellness, když pro něj použijeme produkty Sommerhuber.

 

Lounger Three Plus – keramické lehátko Sommerhuber nejen pro luxusní wellness

Představte si odpočinkové lehátko z keramiky, které je vyhřívané na požadovanou teplotu a má dokonale příjemný sametový povrch.

Navíc má tak promyšlený design a ergonomii, že se pohodlně vejde i do menších domácích wellness.

To vše splňuje nové lehátko Lounger Three Plus – nový ideál pro moderní odpočívárny

Wellness s bazénem a odpočinkovými lehátky Lounger Three Plus

Keramické lehátko Lounger Three Plus je navržené pro pohodlné ležení a aktivní odpočinek umožňující používat tablet nebo číst knihu. Barvu lehátka lze vybírat z 18 barevných odstínů.

Rozměr lehátka je 171 x 65 x 89 cm a statické zatížení je až 200 kg. Ideální povrchová teplota je 34 °C, výška podstavce 22 cm, celková váha 90 kg. Lehátko lze doplnit LED podsvícením všech čtyř stran nebo zvolit vyšší podstavec (33 nebo 44 cm).

 

Hammam oval – keramický masážní stůl pro parní lázeň

Netradiční a originální oválný stůl pro masáže typu Hammam, který je díky své kompaktnosti vhodný i do domácích spa. Korpus včetně podstavce je vyroben z EPS, povrch stolu je vyrobený z keramiky s příjemným sametovým povrchem.

Barvu stolu lze vybírat z 18 barevných odstínů. Kachlová keramika je vytápěná a vydává příjemné sálavé teplo, které vám poskytne neopakovatelný zážitek.

Rozměry stolu jsou 220 x 110 x 65 cm, povrchová teplota 34 °C, celková hmotnost 250 kg. Navíc lze objednat elegantní LED podsvícení.

Hammam stůl Sommerhuber lze ve vašem wellness doplnit i keramickou lavicí nebo parní komorou či sprchopárou od stejné značky (viz fotogalerie):

 

Originální wellness od A až do Z, se zvláštním přihlédnutím na písmenko S (jako Sommerhuber)

Luxusní wellness se ideálně snoubí s originálním řešením a vzhledem keramiky Sommerhuber, která se snadno může stát perlou i vašeho wellness.

Díky úzké spolupráci s výrobcem této jedinečné keramiky, umíme reflektovat i ty nejnáročnější požadavky klientů na netradičnost a originalitu každého wellness – ať už se jedná o hotelové wellness, nebo velká luxusní wellness centra.

Návrh pro realizaci domácího wellness s prvky Sommehuber a okótovanými rozměry

Samozřejmostí je, že naši architekti umí pracovat se všemi prvky Sommerhuber a navrhnout tak vysoce funkční wellness, které bude splňovat současné požadavky na funkčnost, design i nejvyšší kvalitu.

Vizualizace domácího wellness vycházející z návrhu na obrázku výše

Jako příklad konkrétního řešení můžeme uvést aktuální rekonstrukci v Aquapalace Praha (Hammam parní lázeň), kde postupně měníme prostory wellness na modernější pojetí, a kde výsledkem bude vysoce nadstandardní prostředí pro návštěvníky tohoto, v Čechách asi nejznámějšího, wellness & spa.

Sommerhuber ale nejsou jen kachličky a obklady, ale také:

  • Designová keramická topidla
  • Vyhřívané odpočinkové lavice a sedadla
  • Prvky do parních lázní v moderním i tradičním designu
  • Kneippovy lázně
  • Keramické designové niky do stěn
  • a mnoho dalšího

Prohlédněte si v následující fotogalerii, jak by mohlo vypadat vaše nové wellness nebo jeho část:

 

Pokud vás produkty značky Sommerhuber zaujaly, kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku. Nebo se za námi zastavte, prohlédněte si náš wellness showroom, my vám uvaříme výtečnou kávu nebo čaj, a společně si popovídáme o vašem budoucím dokonalém wellness. Těšíme se na vás!

CHCI WELLNESS SNŮ
Od dokonalé relaxace
vás dělí už jen jeden krok.

Kontaktujte nás a realizujte s námi své sny!

#

+420 257 327 220

#

Františka Diviše 1275/1a
Uhříněves, Praha 10